V okresním přeboru znovu potvrdili Lheničtí, že to po nevydařené první polovině myslí se záchranou vážně a po výhře nad béčkem Lhenic se tomuto cíli hodně přiblížili. Naopak se do boje o záchranu namotalo béčko Vimperka, které ještě nemá vůbec nic jistého.

Slávia Prachatice – Šumavan Vimperk A 12:6. Korbel a Brak 3, Zoubek a Marek 2, debl – V. Rejšek 4, Vlček a Kunc.
Lhenice – Netolice B 11:7. V. Filip 4, M. Špán 3, Houška 2, V. Špán a Pixa 1 – Milota 3, Krbeček a Nohava 1, debly.
Šumavan Vimperk B – Ederstav Prachatice 2:16. Janoud 2 – Z. Vostřez a Medek 4, P. Vostřez a Sobotka 3, debly.

V okresní soutěži si první výhru v sezoně připsali na konto stolní tenisté z Lenory v derby s týmem Volar. Družstva z popředí tabulky měla odehráno, takže se zde pořadí vůbec neměnilo.

Lenora – Svatá Maří 6:12. Hlouška 2, Jegyinák, Filuš a Kovář 1, debl – Fleišman a Vyskočil 4, Jungwirt 2, Šafránek 1, debl.
Volary – Lenora 8:10. Podroužek 3, Švarc 2, Bárta a Kutlák 1, debl – Filuš 4, Hlouška 3, Kovář 2, debl.

Tradiční turnaj stolních tenistů Jarní pohár H.B. mostové jeřáby cup se uskuteční v sobotu 5. března v prachatické sportovní hale. Na programu budou opět dvě soutěže, které se budou hrát paralelně. Do turnaje dvoučlenných družstev hráčů okresních soutěží Prachaticka přijímá přihlášky Vladimír Klíma na telefonu 602941495, případně e–mailem na vladimir.klima@denik.cz (není podmínkou, aby byli hráči ze stejného oddílu registrovaného u ČAST). Přihlásit se do turnaje neregistrovaných, který se hraje za spolupořadatelství Kooperativy, je možno u Miloslava Jírovce na telefonu 731468469. Do soutěží je nutné se přihlásit do 2. března 20 hodin.