Přebor

Dá se říci, že zítřejší duel mezi Ederstavem Prachatice a Volary rozhodne o rozdělení týmů do čtvrtfinálových dvojic pro play off. Ederstav by však na teoretický posun do čela tabulky musel vyhrát minimálně 11:7. Aktuální tabulka je hodně zkreslená, na třetí místo se vyhoupla prachatická Slávia, ale ta má již odehrány všechny zápasy. Černý Petr již zůstane celku Zálezel, kterému už by nepomohly ani vysoké výhry ve zbývajících dvou zápasech.

Vimperk A – Slávia Prachatice 8:10. V. Rejšek a Mondl 2, Janoud a Icha 1, debly – Zoubek 4, Chochol a Brak 3.
Netolice B – Vimperk B 9:9. Nohava a Milota 3, Krbeček 2, debl – Kortus 3, M. Rejšek a Hyka 2, Kuťka 1, debl.
Slávia Prachatice – Zálezly 12:6. Brak 4, Marek 3, Zoubek a Korbel 2, debl – Jar. Trojan 3, R. Martínek 2, debl.

Soutěž

I zde se již začínají rýsovat dvojice pro čtvrtfinále play off. O prvenství po dlouhodobé části se rozhodne v přímém souboji mezi Libínem Prachatice D a Slávií Prachatice B. Jasné však již je to, že do nadstavby soutěže nepostoupí celek Lenory.

Löffler Čkyně – Svatá Maří 12:6. Bielek a Pěsta 4, Liška 2, Pěcháček 1, debl – Macorlík a Vyskočil 2, Jungwirth 1, debl.
Lhenice – Rohanov 13:5. M. Špán 4, V. Špán 3, Pixa a V. Filip 2, Houška 1, debl – Šťastný a Kovařík 1, debl, 2x skreč.
Lhenice – Svatá Maří 13:5. M. Špán 4, V. Filip 3, Pixa 2, J. Filip a Houška 1, debly – Fleišman 3, Jungwirth a Vyskočil 1.

Turnaj

Přesně za pět týdnů je na pořadu druhý ročník turnaje ve stolním tenise, který pořádá v prachatické sportovní hale celek H.B. mostové jeřáby Prachatice. „Souběžně se budou hrát dvě soutěže. Pro neregistrované hráče, tedy ty, kteří více než pět let nebyli na soupiskách žádných soutěžních družstev, je připraven turnaj ve dvouhře. Dveře jsou otevřeny pro všechny zájemce. Druhý turnaj je pro hráče okresních soutěží a hrají se dvoučlenná družstva, přičemž není podmínkou, že musejí být hráči v týmu z jednoho oddílu,“ zve na zajímavé klání Miloslav Jírovec z pořádajícího klubu. Nutné však je se přihlásit nejpozději do 18. března u M. Jírovce (731468469), nebo V. Klímy (602941495, případně mailem vladimir.klima@denik.cz).