Okresní přebor

Čelo tabulky je hodně vyrovnané, po srovnání počtu zápasů začíná Ederstav hodně tlačit na vedoucí Volary. Na klopýtnutí těchto týmů čeká celek Mostových jeřábů. Ve vimperském derby béčko porazilo oslabenou sestavu áčka a opět se odpoutalo od posledního celku Zálezel. Tato výhra béčka Vimperka může být v boji o záchranu naprosto stěžejní.

Vimperk B – Vimperk A 10:8. M. Rejšek 3, Kuťka a Hyka 2, Kortus 1, debly – V. Rejšek a Janoud 3, Kunc 2.
Ederstav Prachatice – Vimperk A 12:6. J. Vostřez 4, Z. Vostřez 3, Medek 2, Sobotka 1, debly – V. Rejšek 3, Janoud, Mondl a Kunc 1.
Mostové jeřáby Prachatice – Vimperk B 17:1. P. Klíma, Jírovec a Wimberský 4, V. Klíma 3, debly – Hyka.
Ederstav Prachatice – Slávia Prachatice 15:3. Z. Vostřez a J. Vostřez 4, Medek a Sobotka 3, debl – Zoubek a Brak 1, debl.

Okresní soutěž

Velké překvapení se zrodilo na úkor béčka prachatické Slávie. Tým poprvé v soutěži prohrál, a to navíc hrozivým výsledkem 4:14 ve Lhenicích. Domácí tak naznačili, že mohou být v play off soupeřům ještě hodně tvrdým oříškem. Až do pátého místa se tak tabulka najednou hodně srovnala a dají se čekat zajímavé duely v závěru dlouhodobé části.

Vimperk C – Svatá Maří 10:8. Vlček a Janoud 3, Kortus 2, Fuchs 1, debl – Fleišman a Vyskočil 3, Jungwirth 1, debl.
Slávia Prachatice B – Rohanov 12:6. Schrenk 4, Mrkvička 3, Pešek 2, Mazour 1, debly – Kovařík 3, J. Rejšek 2. Šťastný 1.
Lhenice – Slávia Prachatice B 14:4. Špán 4, Pixa a V. Filip 3, J. Filip 2, debly – Schrenk 2, Pešek a Mrkvička.
Lenora – Rohanov 3:15. Kovář 2, Hlouška – M. Rychtář a Kovařík 4, J. Rejšek 3, J. Rychtář 2, debly.