Okresní přebor

Tabulka okresního přeboru se nám začíná zápasově srovnávat a podle výsledků se potvrzují slova o tom, že by ke spolufavoritům soutěže měly patřit celky Ederstavu Prachatice, Volar a Mostových jeřábů Prachatice. Velké problémy se záchranou asi bude mít letos tým ze Zálezel, který zatím ještě nevyhrál ani jednou.

Vimperk B – Mostové jeřáby Prachatice 5:13. Hyka a M. Rejšek 2, Kuťka – Jírovec 4, V. Klíma a Wimberský 3, P. Klíma 1, debly.
Ederstav Prachatice – Netolice A 17:1. Z. Vostřez 4, J. Vostřez a Faifr 3, Medek 2, Bauer 1, debly a 2x skreč – Pižl.
Ederstav Prachatice – Zálezly 15:3. Z. Vostřez a J. Vostřez 4, Medek 3, Bauer 2, debly – Jar. Trojan 2, Silovský.
Netolice A – Vimperk A 9:9. Pižl, Šortner, Penc a Martan 2, debl – Funda 4, V. Rejšek 3, Janoud 1, debl.
Slávia Prachatice – Ederstav Prachatice 7:11. Marek 2, Zoubek, Brak a Mrkvička 1, 2x skreč – Z. Vostřez 4, J. Vostřez 3, Sobotka 2, debly.

Okresní soutěž

V okresní soutěži není sehráno několik zápasů, a tak tabulka trochu zkresluje. Jednoznačně však je, že jediným týmem bez ztráty kytičky je mladý celek Libína D (pokud nepočítáme Slávii B, která tradičně svá utkání stále odkládá), který je pasován na favorita na postup do okresního přeboru na další sezonu. Dvěma výhrami nyní soupeřům trochu uskočil a vede si zatím suverénně.

Libín Prachatice D – Svatá Maří 14:4. M. Bauer 4, M. Gruber a Liška 3, Krotký 2, debly – Fleišman a Macorlík 2.
Slávia Prachatice C – Svatá Maří 11:7. Batysta, Mazour a Marek 3, Kubíček 1, debl – Fleišman 4, Šafránek a Jungwirth 1, debl.
Libín Prachatice D – Vimperk C 15:3. M. Bauer 4, M. Gruber, Liška a Buchlovský 3, debly – Janoud 3.