V právě začínající sezoně se hraje ve dvou stupních a v obou soutěžích je po devíti mužstvech. Shodně se hraje dvoukolově každý s každým a poté následuje play off osmiček nejlepších na dva zápasy. Devátý tým přeboru po základní části spadává pro další sezonu do soutěže. Naopak vítěz play off okresní soutěže získá právo postupu do přeboru.
V okresním přeboru byly v prvním kole sehrány všechny zápasy a dá se říci, že ve všech vítězili favorité. Nejdramatičtější byl souboj netolických celků, kdy áčko vyhrálo nejtěsnějším rozdílem. Naopak vimperské derby skončilo jednoznačným výsledkem. Vyhráli i loňští finalisté.
Netolice A – Netolice B 10:8. Pižl 3, Martan, Penc a Šortner 2, debl – Milota 3, Nohava a Novák 2, debl. Vimperk A – Vimperk B 17:1. V. Rejšek, Mondl a Funda 4, Janoud 3, debl – M. Rejšek 1. Zálezly – Volary 3:15. J. Trojan 2, Silovský 1 – Vostřez a Havel 4, Steinbach 3, Hrdonka 2, debly. Slavia Prachatice A – Mostové jeřáby Prachatice 6:12. Zoubek a Brak 2, Tkáč a Korbel 1 – P. Klíma a Wimberský 4, V. Klíma a Jírovec 1, debly. Volno měl v prvním kole Ederstav Prachatice.
V okresní soutěži bylo sehráno pouze jediné utkání a střetli se v něm dva největší favorité. Prachatický Libín D vyslal do Lhenic hodně silnou sestavu, která přivezla důležité body.
Lhenice – Libín Prachatice D 7:11. Pixa 3, M. Špán 2, V. Filip 1, debl – Buchlovský a Vejvoda 3, M. Gruber a Liška 2, debl.