Libín Prachatice – El Niňo Praha C 3:9. Sestava soupeře, která se objevila v Prachaticích, jasně ukazovala, že El Niňo o postup do I. ligy enormně stojí. V sestavě Pražanů se objevil reprezentant Tregler, který v této sezoně v barvách prvního týmu El Niňa v extralize prohrál pouze jediné utkání. Ve spojení se dvěma nejúspěšnějšími hráči celé II. ligy Reitšpiesem a Benešem to byl na straně hostů hodně těžký kalibr. Úvodní čtyřhra byla pětisetovou bitvou, ve které nakonec Kaštánek s Zaunmüllerem tahali za kratší konec. Do dvouher udělali domácí změnu a dva nejsilnější hráče poslali do boje až na třetí a čtvrtý zápas. Předtím Němec podlehl Treglerovi a Šimoník Reitšpiesovi. Za stavu 0:3 domácí doufali ve výhru Kaštánka nad Benešem, ale utkání skončilo 2:3. Na 1:4 snížil jasnou výhrou nad Vaňáskem Zaunmüller. Soupeř pak odskočil na 1:6, když Šimoník prohrál s Treglerem a Kaštánek s Reitšpiesem. Druhý bod pro domácí získal Zaunmüller jasnou výhrou nad Benešem a stejně jednoznačně si poradil Němec s Vaňáskem. Pak však již bodovali jen hosté a odvezli si z Prachatic výhru 9:3. Rozhodnout se tedy muselo druhý den v Praze.

El Niňo Praha C – Libín Prachatice 9:6. Sestavy celků se nezměnily, jen do čtyřhry postavili Prachatičtí Němce se Šimoníkem. Těm se však proti Treglerovi s Reitšpiesem nedařilo. Úvod dvouher však dal hostům naději. Nejprve Šimoník porazil 3:2 Beneše, stejným výsledkem vyhrál Kaštánek nad Vaňáskem a výhru 3:1 nad Reitšpiesem si připsal Němec. V souboji jedniček sebral Zaunmüller Treglerovi první set v celé sérii. Vedení 3:2 po prvním kole dvouher asi čekal málokdo. Do dvoubodového vedení se Prachatičtí dostali po výhře Šimoníka nad Vaňáskem. Domácí pak srovnali, když Reitšpies porazil Kaštánka a Tregler Němce. Vedení na stranu Prachatic dostal zpět Zaunmüller po výhře nad Benešem. Reitšpies s Treglerem pak otočili stav na 6:5 pro El Niňo po výhrách nad Šimoníkem a Kaštánkem. Výborný zápas pak sehrál Němec s Benešem, ale z výhry 3:2 se nakonec radoval domácí hráč a získal pro El Niňo dvoubodový náskok. Milan Zaunmüller pak snížil po jasné výhře nad Vaňáskem, ale poslední dva zápasy patřily domácím hráčům, kteří tak vyhráli 9:6, celou sérii 2:1 a ve finále se střetnou o postup do I. ligy s ČZ Strakonice.

Libín tedy v soutěži končí, ale hráči určitě zaslouží gratulaci, protože se proti jasnému favoritovi drželi až do samotného konce.