Prachatičtí stále hrají o první čtyřku, která bude na závěr soutěže hrát play off o první ligu. Z té po minulém dvoukole vypadli a výhry nad Sedlčany a Slavojem Praha by je znovu vrátily mezi elitu. Podle tabulky byl Libín v obou zápasech favoritem, ale v obou musel o tři body hodně bojovat.

Libín Prachatice – Sedlčany 10:6. V prvním utkání sezony Prachatičtí v Sedlčanech zvítězili a jasným favoritem byli i tentokrát. Libín vyhrál obě čtyřhry a vše nasvědčovalo hladkému vývoji. V první rundě dvouher však domácí dvakrát prohráli 2:3, bodoval na jejich straně pouze Kaštánek a rázem bylo vyrovnáno 3:3. Hosté šli dokonce do vedení, ale Kaštánek a po něm Zaunmüller opět otočili stav na 5:4 pro Libín. Hráči Sedlčan však nezahodili flintu do žita a dvěma výhrami se jim podařilo jít do vedení 6:5. Pro domácí to nevypadalo zrovna dvakrát dobře, ale zvládli koncovku utkání. A drama to bylo pořádné, protože Zaunmüller, Šimoník a Němec shodně zvítězili 3:2. Za stavu 8:6 již se Prachatickým dýchalo podstatně lépe a Zaunmüller se Šimoníkem pak přidali další dva body, které stanovily celkový výsledek 10:6. O dramatičnosti zápasu vypovídá to, že se osm zápasů hrálo na pět setů, z toho jich šest vyhráli domácí.

Libín Prachatice – Slavoj Praha 10:5. Druhé utkání mělo být papírově podstatně jednodušší, ale jeho začátek tomu vůbec neodpovídal. Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný 1:1, když Němec se Šimoníkem vyhráli těsně 3:2. Až do stavu 3:4 stále hosté o jeden bod vedli a teprve až v tu chvíli se začal osud zápasu otáčet a domácí si dokráčeli pro tak trochu povinné vítězství. Čtyři body ve dvouhrách získal na domácí straně Kaštánek, dvakrát bodovali Němec se Šimoníkem a jednou Zaunmüller.

Prachatičtí se po dvou vítězstvích vrátili zpět do první čtyřky soutěže. Do konce základní části chybí sehrát již jen čtyři kola, a tak je jasné, že bude Libín bojovat o čtvrté místo, na lepší již dosáhnout nemůže. První tři týmy si to rozdají ještě mezi sebou.

Ostatní výsledky: Litoměřice – Elizza Praha B 10:1, Sparta – Bor u Tachova 6:10, Liberec C – Kotlářka Praha B 4:10, Mladá Boleslav – El Niňo Praha C 1:10, ČZ Strakonice – Slavoj 10:3, Sparta – Elizza B 9:9, Litoměřice – Bor 10:3, M. Boleslav – Kotlářka B 10:8, Liberec C – El Niňo C 2:10, Strakonice – Sedlčany 10:3.