Libín Prachatice – Liberec C 10:6. Do utkání nastoupili domácí bez Šimoníka, kterého v sestavě nahradil J. Bauer starší. Ten také společně s Němcem vyhrál první čtyřhru, ve druhé Kaštánek s Zaunmüllerem soupeřům podlehli. Utkání bylo nějaký čas velmi vyrovnané. Domácí tým dostal do vedení Zaunmüller, pak shodně 2:3 prohráli své zápasy Bauer a Němec. Na 3:3 srovnával Kaštánek. Hosté se ještě jednou dostali do vedení, když na domácí straně nebodoval Bauer. Pak však ve druhém kole dvouher všichni tři zbylí hráči Libína zvítězili a otočili stav na 6:4. Další dva body přidali Kaštánek s Němcem a bylo prakticky rozhodnuto. Hosté sice vzápětí snížili na 8:6, ale Kaštánek a Zaunmüller svými jasnými výhrami dostali skóre až na konečných 10:6. Možná fanoušci čekali v duelu s outsiderem vyšší vítězství, ale důležité jsou všechny tři body.

Libín Prachatice – Mladá Boleslav 7:10. Ve druhém souboji již kromě Šimoníka chyběl na domácí straně i Němec a sestavu doplnil J. Bauer mladší. V sestavě Libína A se tak poprvé střetli tři hráči z jedné rodiny, otec a syn Bauerovi a s nimi synovec, respektive bratranec, Milan Zaunmüller. Pro udržení těsného kontaktu s týmy před sebou bylo potřeba vyhrát, to se však nepodařilo. Domácí tentokrát neuspěli ve čtyřhrách a obě prohráli. V prvních dvou kolech dvouher byl scénář naprosto stejný, Zaunmüller a Kaštánek své zápasy vyhrávali, zbylí dva hráči tentokrát nebodovali. Stav byl tedy 4:6. Ve třetím kole dvouher Zaunmüller smolně svůj zápas prohrál, bodoval pouze Kaštánek a na výsledkové tabuli byl rázem stav 5:9. V dalších dvou zápasech sice Kaštánek a Zaunmüller své duely vyhráli, J. Bauer starší však podlehl dalšímu soupeři 2:3 na sety a bylo rozhodnuto. Mladá Boleslav si odvezla z Prachatic vítězství 10:7.

Prachatičtí sice zůstali v tabulce na čtvrtém místě, které po skončení základní části zajišťuje play off, ale na třetího již mají ztrátu čtyř bodů. Zezadu se na ně naopak dotáhla Kotlářka Praha.

Výsledky ostatních zápasů: Kotlářka Praha – Elizza Praha B 10:5, El Niňo Praha C – Bor u Tachova 10:4, Sedlčany – Litoměřice 4:10, Slavoj Praha – Sparta Praha 10:2, ČZ Strakonice – Mladá Boleslav 10:4, Kotlářka B – Bor u Tachova 10:6, El Niňo C – Elizza B 10:1, Sedlčany – Sparta 10:3, Slavoj – Litoměřice 6:10, Strakonice – Liberec C 10:3.

Druholigová soutěž stolních tenistů má nyní měsíční přestávku a další kolo se hraje až 15. ledna.