Prachatický Libín se představí na domácích stolech a potřebuje nutně naplno bodovat. Hráči se sice již dotáhli do vedoucí čtveřice, která bude po skončení dlouhodobé části hrát play off a postup do první ligy, ale potřebovali by poskočit alespoň na místo druhé. To by pak bylo velice důležité pro nasazení do play off a výhodu případného rozhodujícího zápasu na domácích stolech.

Tentokrát budou Prachatičtí v obou zápasech horkým favoritem, ale nesmějí ani na chvíli své soupeře podcenit. Zítra netradičně od 17 hodin (čas je posunut z tradiční 15. hodiny z důvodu konání turnaje v judo v prachatické sportovní hale) přivítá Libín v Prachaticích céčko Liberce. Při pohledu na tabulku by měla domácí čtveřice Zaunmüller, Kaštánek, Němec a Šimoník bez problémů zvítězit. Liberec totiž prohrál všech devět předchozích zápasů.
V neděli hostí Prachatičtí Mladou Boleslav. Proti devátému celku aktuální tabulky Prachatičtí již několikrát hráli a tradičně se jim proti němu daří. Utkání začíná v 10 hodin. Poté na stolní tenisty čeká přestávka a odvety začnou až po Novém roce.

Ostatní zápasy víkendového programu: Kotlářka Praha B – Elizza Praha B, El Niňo Praha C – Bor u Tachova, Sedlčany – Litoměřice, Slavoj Praha – Sparta Praha, ČZ Strakonice – Mladá Boleslav, Kotlářka B – Bor u Tachova, El Niňo C – Elizza B, Sedlčany – Sparta Praha, Slavoj Praha – Litoměřice, ČZ Strakonice – Liberec C.