Áčko do Prahy

Druholigové áčko Libína zajíždí do Prahy a v obou zápasech bude vysokým favoritem. Zítra hrají Prachatičtí na stolech Elizzy Praha B, která je po polovině soutěže na desátém místě tabulky. Druhý Libín tak přijede v roli horkého favorita a tuto pozici ještě utvrzuje výsledek z prvního vzájemného utkání, ve kterém Prachatičtí zvítězili suverénně 10:0. Pražané v Prachaticích uhráli pouze devět setů. Hráči Libína však nesmějí soupeře v žádném případě podcenit, v Praze se vesměs hraje špatně a Elizza by mohla využít pendlů z prvního týmu.

V neděli dopoledne čeká na Prachatické zápas s Avií Čakovice. Ta je ještě o jedno místo za Elizzou B. Proto i v tomto utkání budou hosté favoritem. V prvním utkání v Prachaticích zvítězil Libín 10:2. Pokud Prachatičtí v obou zápasech potvrdí roli favorita, potvrdí si minimálně druhé místo v tabulce.

Béčko na západ

V naprosto odlišné situaci je v tabulce třetiligové béčko Libína. Po polovině soutěže je poslední a v odvetách čeká tým hodně práce se záchranou v soutěži. Nyní o víkendu zajíždějí Prachatičtí na západ Čech.
Zítra se Libín B představí na stolech Sokola Plzeň V. Ten je v tabulce osmý a teoreticky by se dalo pomýšlet na solidní výsledek. Doma sice Libín prohrál 3:10, ale mladí hráči se teprve se soutěží seznamovali a začali sbírat zkušenosti. Určitě mají před odvetným duelem slušnější vyhlídky než před prvním vzájemným zápasem těchto dvou celků.

V neděli se přesunou Prachatičtí do Boru, kde budou hrát na stolech místního Sokola, se kterým doma prohráli 2:10. Ten je čtvrtý v tabulce a dýchá nejlepším celkům soutěže na záda. Domácí nastoupí v roli horkého favorita a každý získaný bodík bude pro stolní tenisty Libína dobrým úspěchem.