Třetí tým Libína Prachatice po postupu z krajského přeboru do divize opět hraje na přední místa v soutěži. Nyní hrál dvakrát proti celkům z Českokrumlovska a své zápasy vyhrál.

Libín Prachatice C – Přídolí A 9:5. V hostujícím týmu měl být největší hrozbou pro Prachatické Josef Kamera starší, který před lety v Prachaticích hrával a dokonale dokáže využít vlastností různých potahů na pálkách. Získal dva body. Na prachatické straně dominovala D. Blašková, která vyhrála všechny čtyři své zápasy. Stejně tak všechny čtyři zápasy vyhrál její otec Ivo, Jeden bod na konto Libína přidal Bouška.

Libín Prachatice – Zubčice A 9:4. Začátek zápasu byl velice vyrovnaný a po prvním kolečku dvouher byl stav 2:2. Na domácí straně bodovali opět Blaško a Blašková, těsně 2:3 prohráli Kaiml i Gruber. Ve druhé sérii se k rodinné dvojici Blaškových přidal výhrou Kaiml, a tak se domácí utrhli na 5:3. Hosté ještě snížili na 5:4, ale pak přišla šňůra čtyř výher domácích (Blašková 2, Blaško a Kaiml) a bylo hotovo. Prachatičtí jsou tak po pěti kolech třetí.

V krajské soutěži bojuje celek SKP Prachatice. Oproti loňsku, kdy hrál stále o záchranu, letos dotírá i na ty nejlepší. Nyní doma jednou vyhrál a jednou prohrál.

SKP Prachatice – Osek 5:9. Hosté vedou tabulku, takže přijeli do Prachatic v roli favorita. Domácí však s nimi dlouho drželi krok. Po první sérii dvouher byl stav 2:2, když své zápasy přetavili ve vítězství Novák a Šána, Předota s Kačerem soupeřům podlehli. I po dalších čtyřech zápasech bylo srovnáno – 4:4. To přidali body Předota a Šána. Pak však soupeř utekl na 4:7, Novák ještě stav upravil na 5:7, ale další dvě výhry hostů rozhodly o celkovém vítězství Oseka.

SKP Prachatice – Sokol Písek A 9:4. Písek naopak patří do spodní části tabulky, a tak byl celek SKP favoritem. V prvním kole dvouher bodovali na domácí straně Šána s Kačerem a bylo to 2:2. Ve druhém kolečku domácí soupeři utekli na 5:3, když v dresu SKP bodovali Novák, Předota a Šána. Na 6:3 zvýšil Předota, poté Kačer těsně prohrál, ale další tři zápasy domácí vyhráli (Šána, Novák, Kačer) a bylo rozhodnuto. Určitě stojí za zmínku i to, že všechny čtyři utkání, které domácí prohráli, skončily v poměru 2:3. I v nich tedy bylo na vítězství. Prachatický celek je po pěti kolech na velmi dobrém čtvrtém místě hodně vyrovnané tabulky.