V krajské divizi hrálo béčko Libína Prachatice na domácích stolech. Nejprve se střetlo s Týnem nad Vltavou, který na čele tabulky prohrál v sezoně pouze jediné utkání. V Prachaticích však měl lídr soutěže namále. Od začátku to byl velice dramatický souboj a po dvou kolech dvouher byl stav 4:4. V tom třetím domácí utekli na 7:5 a vypadalo to velmi dobře. Soupeř vyrovnal, Libín šel ještě do vedení 8:7, ale závěrečná dvouhra vyzněla vítězně pro hosty, a tak musela rozhodnout za stavu 8:8 čtyřhra. V té byli úspěšnější hosté a odvezli si výhru 9:8. Na straně Libína získali po třech bodech Blaško a J. Bauer mladší, dva body Nitrianský. Ve druhém utkání nastoupili Prachatičtí proti hráčům z Blatné, která naopak tabulku uzavírá. Po prvním kole dvouher byl stav vyrovnaný 2:2, ale pak již domácí soupeři uskočili. Po druhém kole vedli 5:3, pak 7:5 a ve čtvrtém kole vyhráli hned první dvě dvouhry, a tak nakonec slavili vítězství v poměru 9:5. To je drží v klidném středu divizní tabulky. Po třech bodech získali M. Bauer a Blaško, dva Nitrianský a jeden J. Bauer ml.

V krajském přeboru zajížděli hráči SKP Prachatice na stoly soupeřů. Nejprve je čekal třetí Protivín, který byl velkým favoritem. Tuto roli domácí potvrzovali od prvního zápasu a po prvních dvouhrách nebylo o jejich vítězství pochyb. Nakonec slavil Protivín vysoké vítězství 9:2, když na straně hostů bodoval pouze Kaiml. Ke druhému utkání zajížděli hráči SKP na stoly Nové Vsi u Českých Budějovic, která je v tabulce desátá. Ani zde se však prachatickým hráčům nedařilo. Kaiml sice úvodní dvouhru vyhrál, ale pak domácí otočili na 3:1 a v každém kole dvouher své vedení s jistotou navyšovali. Nakonec zvítězili 9:3 a na straně hostů bodoval opět pouze Kaiml.

Libín Prachatice C vede B skupinu krajské soutěže a hrál nyní dvakrát doma. Dvěma výhrami si post lídra udržel a zatím plní předsezonní cíl pokusit se o postup do krajského přeboru. Nejprve nastoupili Prachatičtí proti Sokolu Strakonice. Hned v prvním kole dvouher si vytvořili dvobodový náskok a při pohledu do tabulky to vypadalo na velmi snadnou záležitost. Soupeř však hodně kousal, získával body, přesto domácí zvítězili 9:6. Po třech bodech domácích získali Žák a Vejvoda, dva Liška a jeden J. Gruber. Ke druhému utkání přijely do Prachatic šesté Třebohostice. Tentokrát si Prachatičtí se soupeřem poradili bez sebemenších problémů. Všechna tři kola dvouher vyhráli 3:1, takže v konečném součtu to znamenalo jasné vítězství 9:3 a pojištění postavení na čele tabulky. Po třech bodech získali Bouška a M. Bauer, dva J. Gruber a jeden Buchlovský.