V jihočeské divizi se představilo béčko Libína Prachatice nejprve na stolech béčka ČZ Strakonice. Prachatickému celku utkání ani trochu nevyšlo. Až za stavu 6:0 pro domácí získal první bod pro Libín Jan Bauer ml, druhý vybojoval Jan Bauer st. na 2:8, což bylo ze strany hostů všechno. Strakoničtí vyhráli vysoko 9:2. Ve druhém utkání zajížděli Prachatičtí do Bechyně, kde se odehrávala vyrovnaná bitva a o výsledku musela rozhodnout až závěrečná čtyřhra. Libín si v prvním kole dvouher vybojoval dvoubodové vedení, které si držel až do závěrečného kola. Tam se domácím podařilo stav srovnat a na řadu musela přijít zmiňovaná čtyřhra. Do té Libín postavil Nitrianského s J. Bauerem mladším, kteří získali rozhodující bod. Libín tak zvítězil 9:8. Ve dvouhrách získali po třech bodech Blaško a Jan Bauer ml., dva pak Nitrianský.

Béčko Libína je po devíti odehraných kolech na šestém místě tabulky při pěti vítězstvích a čtyřech porážkách. V dalším dvoukole jedou Prachatičtí na stoly deváté Soběslavi a třetí Třeboně.

V jihočeském krajském přeboru bojovali o první kladné body v soutěži hráči SKP Prachatice. Nejprve se střetli na domácích stolech s celkem Hluboké nad Vltavou. Neměli dobrý vstup do utkání, nicméně v jeho průběhu dokázali stáhnout stav na 4:6 a vykřesali tak jiskřičku naděje na úspěch. Ta však v dalších zápasech zhasla a dokázali již jen snížit na 5:8. Konečný výsledek utkání byl 5:9. Tři body SKP získal Kaiml, po jednom přidali Šána a Novák. Ve druhém duelu narazil prachatický SKP na béčko českobudějovického Orla. Hosté mají velice zkušenou sestavu, které dokázal bodově sekundovat na domácí straně pouze Kaiml. Ten získal dva body a utkání skončilo výsledkem 2:9.

SKP je po devíti kolech na posledním dvanáctém místě a poslední dva zápasy před polovinou soutěže hraje na domácích stolech. Nejprve proti předposlednímu celku tabulky VS Tábor, kde by mohl uspět, a poté proti Spartaku Sezimovo Ústí.

V krajské soutěži skupiny B zajíždělo céčko Libína Prachatice ke dvěma zápasům na stoly soupeřů a utrpělo druhou porážku v soutěži. V prvním zápase se Prachatičtí představili v Milevsku a potvrdili zde roli favorita. Hned v prvním kole dvouher si vytvořili dvoubodový náskok, který ještě v průběhu utkání zdvojnásobili. Plný počet čtyř bodů získal J. Gruber, po dvou bodech přidali F. Žák a M. Bauer, jeden pak P. Buchlovský. V dalším utkání zajížděl Libín C do Kovářova a zde utrpěl porážku. Jednalo se o souboj o čelo tabulky této skupiny. Dlouho bylo utkání vyrovnané, ale v jeho střední části se dostali domácí do vedení, které pak ještě do konce zvýraznili. Celkově vyhráli 9:5. Tři body pro hosty získal M. Bauer, po jednom pak přidali J. Gruber a J. Vejvoda.

Prachatičtí po porážce klesli na druhé místo v tabulce, přičemž mají stejně bodů jako vedoucí Kovářov, za nimi se pak tlačí v těsném závěsu další tři celky. V posledních dvou kolech první poloviny soutěže jedou Prachatičtí na čtvrté béčko Protivína a na šestý Osek. Pokud chtějí splnit předsezonní přání postupu, měli by naplno zabodovat.