V krajské divizi si zatím céčko Libína vedlo velice dobře a po pěti kolech mělo jedinou porážku. Následující dvě kola však příliš nevyšla a tým se propadl do středu tabulky.

Studená – Libín Prachatice C 9:6. Únava z dlouhé cesty udělala své. Navíc nebyla k dispozici Dagmar Blašková, a tak si Libín připsal na konto porážku a daroval soupeři první výhru. Přitom začátek zápasu nevypadal špatně, Blaško, Bouška a Gruber dostali svůj tým do vedení 3:0. Pak sice prohrál Kaiml, ale Blaško opět zvýšil na 4:1. Přišly tři výhry domácích a rázem bylo vyrovnáno 4:4. Ještě jednou dostal do vedení Prachatické vítězstvím Blaško, ale soupeř dvěma výhrami otočil na 6:5. Kaiml ještě dokázal vyrovnat, ale poslední tři zápasy patřily domácím, kteří tak zvítězili 9:6.

Pojbuky – Libín Prachatice C 9:3. Další daleká cesta, navíc kromě D. Blaškové nebyl v sestavě ani Bouška. Proti silnému soupeři to tak znamenalo, že v roli favorita nastoupili domácí. V úvodu utkání získali pro Prachatické body Blaško a Kaiml, ale domácí pak čtyřmi výhrami otočili na 4:2. Třetí bod Prachatic přidal ještě Gruber, ale přišla další bodová šňůra domácích, která se zastavila až na vítězství 9:3.

V krajské soutěži skupiny B zajížděl SKP Prachatice ke dvěma zápasům do Vodňan. Přáním hráčů bylo alespoň jednou zvítězit a udržet se v klidném středu tabulky. To se nakonec podařilo.

Vodňany B – SKP Prachatice 9:3. Béčko Vodňan patří ke špičce této skupiny a bylo také favoritem zápasu. Zkušený tým si také v poklidu dokráčel pro vítězství. V prvním kole dvouher na straně SKP bodoval pouze Novák, a tak domácí vedli 3:1. Druhý bod hostů přidal Šána, ale Vodňanští přidali další tři body v řadě a vytáhli vedení až na 6:2. Pak znovu na hostující straně snižoval Šána, poslední tři zápasy však znovu patřily domácím. Ti si tak dokráčeli pro vítězství 9:3.

Vodňany C – SKP Prachatice 6:9. Vodňanské céčko má naopak na kontě pouze jediné vítězství, a tak si Prachatičtí věřili na zisk bodů. Zápas začali velice dobře a šli do tříbodového vedení po výhrách Šány, Nováka a Předoty. Domácí snížili na 1:3, avšak Šána přidal čtvrtý bod SKP. Domácí znovu snižovali, tentokrát na 3:4, ale Kačer přidal pátý bod hostů. Pak se oba týmy střídaly v získávání bodů, a tak se nakonec mohli Prachatičtí radovat z celkového a velmi důležitého vítězství.