V divizi zajíždělo béčko Libína dvakrát na stoly soupeřů a tentokrát bez úspěchu. Nejprve se Prachatičtí utkali s DDM Soběslav, což bylo opakování loňského třetiligového duelu, a domácí vyhráli 9:7. Soběslav si hned v úvodu vytvořila dvoubodový náskok, který si držela až do závěru zápasu. Tři body Prachatic vybojoval J. Bauer mladší, po dvou pak získali M. Bauer a Blaško. Ve druhém duelu zajížděl Libín B na stoly ambiciozní Třeboně, která tlačí na špic tabulky a vyhrála 9:3. První dvě dvouhry sice Prachatičtí vyhráli, ale zkušený domácí tým pak celé utkání otočil a zaslouženě vyhrál. Na prachatické straně získal dvě vítězství Blaško, jeden bod přidal M. Bauer.

V krajském přeboru měli hráči SKP Prachatice výhodu domácího prostředí. Soupeřem jim byli sousedé z tabulky, a tak se čekaly vyrovnané boje. V prvním duelu SKP hostil VS Tábor a podlehl mu 3:9. Soupeř od začátku zápasu ukazoval, že jde za vítězstvím a z domácího týmu mu sekundoval pouze Kaiml. Ten také získal všechny tři body svého mužstva. Ve druhém duelu se hráči SKP Prachatice postavili proti Spartaku Sezimovo Ústí. I tentokrát odešli od stolů poraženi, tentokrát výsledkem 2:9. I v tomto utkání dokázal soupeřům vzdorovat pouze Petr Kaiml, který vybojoval pro svůj tým oba dva body.

Jediným týmem v krajských soutěžích, který tentokrát naplno bodoval, bylo céčko Libína Prachatice v B skupině krajské soutěže. Navíc to bylo v obou případech na stolech soupeřů a o to jsou výhry cennější. Nejprve Prachatičtí zajížděli na béčko Protivína a po bezchybném výkonu zvítězili 9:3. Zápas měl jednoduchý scénář, každé kolo dvouher Prachatičtí vyhráli 3:1, když bodovali stejní hráči. V závěrečném účtu utkání tedy na prachatické straně získali po třech výhrách Žák, Bouška a letošní nová posila týmu Le Quang. Ke druhému utkání zajížděl Libín Prachatice C na stoly Oseka. Utkání mělo hodně podobný scénář tomu z Protivína. Znovu Prachatičtí vyhrávali každou sérii v poměru 3:1, jen s bodovými zisky hráčů to bylo jinak. Po třech výhrách si připsali M. Bauer a J. Gruber, dvakrát bodoval Le Quang a jednou J. Vejvoda. Libín C tak stále tlačí na čelo a plán postupu do vyšší soutěže by nemusel být pro tuto sezonu pouze nesplněným přáním.