Zajížděli na stoly Elizzy Praha B a Boru u Tachova, přičemž výhra v Praze by je již skoro jistě do play off dostala. Ve spojení s ostatními výsledky se tato situace stala realitou.

Elizza Praha B – Libín Prachatice 5:10. Utkání začali Prachatičtí pěkně od podlahy. Šimoník s Němcem sice potřebovali k vítězství ve čtyřhře všech pět setů, Zaunmüller s Kaštánkem si ale poradili se soupeři velmi rychle. Začátek výborný, ale první kolo dvouher ukázalo, že to zase až tak snadná záležitost nebude. Největší tahouni týmu Zaunmüller s Kaštánkem totiž své zápasy prohráli a v první sérii bodoval pouze Šimoník. Za stavu 3:3 se prakticky hrálo opět od začátku. Druhé kolo dvouher však již definitivně rozhodlo o tom, kdo získá tři body. Všichni čtyři hráči Libína své zápasy zvládli a vytáhli stav až na 7:3 ve svůj prospěch. Osmý bod získal Zaunmüller, Kaštánek se Šimoníkem sice prohráli, ale devátý bod Prachatic získal Němec. Rozhodující desátý bod získal Zaunmüller a vidina play off se opět o hodně přiblížila.

Bor u Tachova – Libín Prachatice 9:9. Druhý den hráli Prachatičtí na stolech remízového krále soutěže. Bor již má na kontě sedm nerozhodných výsledků a nejinak tomu bylo i tentokrát. Po čtyřhrách bylo srovnáno 1:1, když na straně Libína bodovali Šimoník s Němcem. V prvním kole dvouher se Prachatičtí dostali do dvoubodového vedení, když zvítězili Zaunmüller, Šimoník a Kaštánek. I po druhé rundě to bylo stále o dva body, tentokrát na straně Libína bodovali Šimoník a Němec. Zaunmüller se Šimoníkem pak dokonce vytáhli vedení Prachatic až na rozdíl čtyř bodů a zdálo se být vše jasné. V posledních šesti zápasech však bodoval na straně hostů pouze Šimoník, a tak se soupeři rozešli smírně.

Před posledním dvoukolem je v první čtyřce jasné pouze to, že Libín skončí právě na čtvrtém místě. El Niňo Praha C, ČZ Strakonice i Litoměřice si mohou pořadí ještě proházet. Na soupeře pro play off si tedy budou muset Prachatičtí počkat až do samotného závěru dlouhodobé části soutěže.

Ostatní výsledky 19. a 20. kola soutěže: Bor u Tachova – Strakonice 9:9, Sedlčany – Liberec C 10:1, Slavoj Praha – Mladá Boleslav 10:5, Kotlářka Praha B – Litoměřice 10:7, El Niňo Praha C – Sparta Praha 10:1, Elizza Praha B – Strakonice 1:10, Slavoj Praha – Liberec C 10:4, Sedlčany – Mladá Boleslav 7:10, El Niňo Praha C – Litoměřice 10:4, Kotlářka Praha B – Sparta Praha 10:3.

Prachatičtí zakončí dlouhodobou část o tomto víkendu na stolech Liberce C a Mladé Boleslavi.