V okresním přeboru je určitě zajímavým výsledkem výhra béčka Vimperka nad áčkem Netolic, což může být pro Vimperské velice důležitý výsledek. Počet odehraných zápasů jednotlivými týmy se srovnává, a tak má lídr tabulky již jen dvoubodový náskok.

Ederstav Prachatice – Vimperk B 17:1. J. Vostřez, Z. Vostřez a Medek 4, Sobotka 3, debly – Janoud.
Ederstav Prachatice – Vimperk A 13:5. J. Vostřez, Z. Vostřez a Medek 3, Sobotka 2, debly – V. Rejšek 3, Kunc 2.
Vimperk B – Netolice A 12:6. Hyka a Janoud 3, Icha 2, M. Rejšek 1, debl – Pižl a Šortner 2, Martan 1, debl.

K dohrání první poloviny základní části chybí ještě výsledky utkání Vimperk A – Lhenice (2. kolo) a Netolice B – Lhenice (6. kolo).

V okresní soutěži jsou v termínu dohrány všechny zápasy, první půlka dlouhodobé části končí nyní o víkendu. Na čele tabulky je sice husto, ale celek Zálezel má oproti céčku Slávie jeden zápas k dobru.

Slávia Prachatice B – Slávia Prachatice C 9:9. Mrkvička 3, Mezera a Schrenk 2, Pešek 1, debl – Marek 4, Mazour 3, Kozel 1, debl.
Svatá Maří – Lenora 15:3. Fleišman a Vyskočil 4, Jungwirth 3, Šafránek 2, debly – Kovář, Hlouška a Filuš.
Slávia Prachatice C – Löffler Čkyně 12:6. Marek 4, Mazour 3, Kozel 2, Houška 1, debly – Bielek 3, Pěsta 2, Kavlík 1.
Libín Prachatice D – Svatá Maří 10:8. Kadlec, Kraus a Holub 2, M. Gruber a Hesoun 1, debly – Vyskočil 4, Fleišman 3, Jungwirth 1.
Slávia Prachatice C – Rohanov 13:5. Mazour a Marek 4, Kozel 3, debly – Šťastný 2, Rychtář, Rejšek a Kovařík 1.

Rychle se blíží turnaj tříčlenných družstev o Zlatou Vánočku, který tradičně pořádá Šumavan Vimperk. Hraje se již za čtrnáct dní. „Je třeba, aby pozvaná družstva potvrdila svou účast do 8. prosince, jak je na pozvánkách, abychom případně mohli oslovit další zájemce,“ vzkazuje potencionálním účastníkům turnaje šéf turnaje Jiří Hyka.