V prvním utkání v Liberci Prachatičtí prohráli 6:9 a byla to jejich první porážka sezony s tímto soupeřem. Na severu Čech zahrál výborně pouze Petr Kaštánek, ostatním se nedařilo dle jejich představ. Série se tedy za stavu 1:0 stěhovala do Prachatic.

Libín Prachatice – Liberec B 9:6. Odvetné utkání skončilo stejným výsledkem a opět ve prospěch domácího týmu. Zápas se však nevyvíjel jednoduše. Němec s Zaunmüllerem sice vyhráli čtyřhru, ale pak přišly tři porážky ve dvouhrách (Zaunmüller, Šimoník a Němec) a nevypadalo to dobře. Pak Kaštánek snížil na 2:3, ale po porážce Šimoníka to znovu bylo o dva body ve prospěch hostů. Prachatickým se podařilo srovnat po výhrách Němce a Kaštánka na 4:4. Pak však přišly porážky Zaunmüllera a Němce a stav byl znovu nepříznivý, tentokrát 4:6. Konec dobrý, všechno dobré, domácí pak vyhráli pět zápasů v řadě a celkově 9:6. Nebylo to však nic jednoznačného, tři zápasy ze zmiňovaných pěti skončily 3:2. dvakrát zde bodovali Kaštánek a Zaunmüller, jednou Šimoník. Po dramatickém souboji tedy Prachatičtí srovnali na 1:1 a rozhodnout tak musel třetí vzájemný duel těchto dvou soupeřů.

Libín Prachatice – Liberec B 9:3. Výsledek sice vypadá hodně jednoznačně, ale jednotlivé zápasy byly hodně vyrovnané a dramatické. První bod domácích vybojovala opět čtyřhra Němec – Kaštánek. Tentokrát však oproti předchozímu utkání pokračovali Prachatičtí ve vítězné sérii. Zaunmüller vyhrál svůj zápas 3:1, Němec a Šimoník po tuhých bojích těsně 3:2. Libín vedl 4:0 a na stůl šel Kaštánek, který byl v semifinálové sérii zatím stoprocentní. Tentokrát mu zápas nevyšel podle představ a soupeř snížil na 4:1. Pátý bod domácích přidal Němec, hned nato prohrál Šimoník a stav byl 5:2. Další dva body na konto Prachatic přidali Zaunmüller a Kaštánek a prakticky bylo rozhodnuto, vedení 7:2 bylo hodně slibné. V dramatickém souboji pak sice Šimoník podlehl Borůvkovi, ale hned nato Kaštánek a Zaunmüller své zápasy vyhráli a rozhodli o postupu prachatického Libína do finále play off. Tam na ně čeká podle předpokladů suverén dlouhodobé části soutěže Králův Dvůr B.