Litoměřice – Libín Prachatice A 8:10. Pro Prachatické se zápas vyvíjel velice dobře a vypadalo to na víceméně bezproblémové vítězství. „Kluci mi volali, že vedou 8:4, že je rozhodnuto. Za hodinu však se ozvali s tím, že je vyrovnáno a hrají se poslední dva zápasy. Byl jsem jak na trní, ale nakonec všechno dobře dopadlo,“ svěřil se se svými pocity trenér Jan Bauer nejstarší, který utkání sledoval takto na dálku. Prachatičtí měli výborný vstup do zápasu, když vyhráli obě čtyřhry. V závěru náskok málem prohospodařili. Tři body získal ve dvouhrách Kaštánek, po dvou Šimoník s Zaunmüllerem, jeden Němec.

Děčín – Libín Prachatice A 0:10. Druhý zápas byl z úplně jiného těsta. Libín jednoznačně potvrdil roli favorita utkání a uštědřil domácím debakl. Zaunmüller, Kaštánek, Šimoník a Němec získali po dvou bodech, ještě předtím vyhráli obě čtyřhry. „Kluci se poučili ze zápasu v Litoměřicích a šli do všech duelů naplno. Až mě mrazí v zádech, jak jim to v této sezoně jde. Doufám, že to tak bude pokračovat i v dalších zápasech,“ dodal k výkonům Jan Bauer.

Výsledky ostatních zápasů: Děčín – Sedlčany 4:10, Čakovice – El Niňo Praha D 1:10, Elizza Praha B – Králův Dvůr B 7:10, Mladá Boleslav – Františkovy Lázně 10:6, Liberec B – Slavoj Praha 10:6, Litoměřice – Sedlčany 9:9, Čakovice – Králův Dvůr B 1:10, Elizza Praha B – El Niňo Praha D 10:5, Mladá Boleslav – Slavoj Praha 10:6, Liberec B – Františkovy Lázně 10:1.

Polovinu dlouhodobé soutěže zakončí dvoukolo 12. a 13. prosince. Prachatický Libín opět zajíždí na stoly soupeřů. V sobotu bude hrát odpoledne na Slavoji Praha, v neděli dopoledne pak změří síly na stolech ve Františkových Lázních.