Tentokrát se sjelo osm trojic, a tak pořadatelé zvolili při dvou hřištích systém každý s každým na dva vítězné sety.

Již první zápasy ukázaly, že jednoznačná převaha bude na straně dvou volarských družstev, která si to rozdají o vítězství. Někteří účastníci sice chvilkami tyto dva favority trochu potrápili, ale Volarští si připisovali jedno vítězství za druhým. Výborné zápasy sehrál tým Město Prachatice, v jehož středu se tentokrát neobjevil starosta Jan Bauer, který se nestačil vrátit z dovolené, přesto se družstvo složené z městských policistů představilo ve výborném světle.

Po pěti hodinách bojů bylo vše jasné a vítězný pohár v podobě věže Libínské rozhledny získal B tým Volar ve složení Gejza Miko – Lukáš Iljev – František Kutlák. Ti dokázali v nádherném souboji těsně porazit své kolegy z volarského céčka, kterým tak patří druhé místo v turnaji. Na pomyslný bronzový stupínek pak vystoupali zaslouženě hráči Města Prachatice. Další pořadí: 4. Kameni, 5. Gajdoš Team, 6. Libín Prachatice E, 7. Bar v Horní, 8. Fefry. Oceněn byl i nejužitečnější hráč turnaje, kterým byl pořadateli zvolen Lukáš Iljev z vítězného celku. Cenu za vytrvalost získal Gejza Miko, který se kromě jediného zúčastnil všech Fefr cupů.

„Odpoledne začala tradiční lidová veselice, která pokračovala až do pozdních večerních hodin. Celý den se vydařil a za pořadatele a Osadní výbor Libínské Sedlo bych rád poděkoval všem sponzorům a těm, kteří pomohli celou akci uspořádat,“ dodal na závěr za pořadatele Miroslav Pileček.