Pořadatelem byla tradičně restaurace Autoškola z Vimperka a tentokrát se sjelo k turnaji deset dvojiček. Ty byly rozlosovány do dvou pětičlenných skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým.

Skupinu A podle předpokladů vyhrála dvojice Kantor – J. Sova. Ze druhého místa postupovali do semifinále Matoušek s Havlovcem. Třetí skončili Čadil s Hödlem, čtvrtí Louda s Fialou a pátí Havlík s Lankašem. I ve skupině B zvítězil favorit, a to dvojice Zelenka – Pechlát. Ty doprovodili do semifinále Vondrášek s P. Sovou. Třetí skončili v této skupině bratři Levanští, na čtvrtém místě Psutka s Čechem a pátí bratři Čejkové.

Semifinálové duely potvrdily, že základní skupiny měly ty správné vítěze. Obě dvojice z prvních míst postoupily do finále. Kantor s Jakubem Sovou porazili podle předpokladů 2:0 dvojici Vondrášek – P. Sova. Taktéž 2:0 zvítězili Zelenka s Pechlátem nad Matouškem s Havlovcem.

„Z důvodu urychlení turnaje jsme pak hráli o umístění od pátého do desátého místa pouze na jeden set,“ doplnil za pořadatele turnaje Jiří Pfeffer. V souboji o deváté místo tak zvítězili bratři Čejkové nad Havlíkem s Lankašem 1:0. Louda s Fialou zvítězili 1:0 v boji o místo sedmé nad Psutkou s Čechem. Páté místo získali bratři Levanští, kteří porazili Čadila s Hödlem.

„Boje o medaile byly hodně napínavé. Třetí nakonec skončili Vondrášek se Sovou, kteří vyhráli 2:1 nad Matouškem s Havlovcem. No a finále bylo opravdu vrcholem. Také skončilo nejtěsnějším výsledkem 2:1 a vítězem se stali Zelenka s Pechlátem, kteří porazili Standu Kantora s Jakubem Sovou,“ dodal k závěrečným zápasům o medaile Jiří Pfeffer.

Vyhlášení vítězů se tradičně konalo v restauraci Autoškola na sídlišti ve Vimperku. „Ceny byly opravdu pěkné a nechyběla ani dobrá nálada. Slavilo se až dlouho přes půlnoc. Všichni byli moc spokojeni a už se těšíme na další ročník turnaje, i když ještě nevím, zda si zahraji, nebo již klukům jen s turnajem pomohu,“ dodal k sobotnímu klání a následným oslavám druhý v pořadí Stanislav Kantor.