První turnaj se hrál ve Vimperku a měl díky účasti pasovských Jestřábů mezinárodní punc. Kvalitu měla zajistit účast pražské Slávie, se kterou měli Myšáci nevyrovnaný účet z turnaje v Mostě. Nakonec se ale ukázal jako silnější tým z nedalekých Strakonic, který nahradil původně avizovaný Mountfield.

Na úvod se sešli tradiční soupeři z krajské soutěže a nikdo nečekal, že to bude vlastně předčasné finále. Potom přišli na řadu hosté Passau Black Hawks a HC Slávia Praha, zde se projevila nižší výkonnost týmů z Německa a byla jen otázka výše skóre, které jim nadělí české kluby v průběhu turnaje.
Výsledky HC Vimperk: HC Vimperk A – HC Strakonice A 6:3 (Havlíček a Hradil 2, Narovec, Vozobule). HC Vimperk B – HC Strakonice B 9:4 (Kovář a Myslík 2, Kašpar, Slanina, Janda, Hrůša, O. Gabauer). HC Vimperk A – Passau Black Hawks A 17:0 (Havlíček a Narovec 5, Havel 4, Hradil 3). HC Vimperk B – Passsau B 27:0 (Kašpar 6, Slanina a Janda 5, Kovář a Hrůša 3, O. Gabauer a Bohm 2, Vintr 1). HC Vimperk A – HC Slavia Praha A 2:4 (Havlíček, Havel). HC Vimperk B – HC Slavia Praha B 12:2 (Slanina 4, Janda 3, Hrůša a Kovář 2, Vintr 1). Vimperští si tak vybojovali prvenství v turnaji.

Již druhý den po vítězném turnaji ve Vimperku odjeli Myšáci na silně obsazený turnaj do Břeclavi. Ve skupině se utkali s Dívčím výběrem Čech a Moravy, nad kterým zvítězili 11:3. Druhý zápas Myšáci sehráli s HC Dukla Jihlava a po velmi dobrém výkonu slavili výhru 4:2. Ke třetímu zápasu ve skupině nastoupili proti HC Letci Letňany, ve kterém k postupu do finále stačila malým hokejistům remíza. Bohužel, v zápase neproměnili mnoho šancí a minutu před koncem dostali gól a prohráli 3:4.V následném zápase o třetí a čtvrté místo s přehledem Myšáci porazili HC Slavia Praha 8:2. Turnaj vyhráli Letci Letňany před Břeclaví, Myšáky a Slávií Praha. Všichni hráči včetně brankáře předvedli vynikající výkon, za což jim patří dík od trenérů i rodičů. Čekala je dlouhá cesta domů, ale medaile hřála u srdíčka.

Nyní v neděli si Myšáci zajeli k dalšímu turnaji, tentokrát do Českého Krumlova. Turnaj byl brán spíše jako rozptýlení před začátkem školy a nasměrování do pravidelných kolejí tréninků a zápasů. V minihokeji 3. tříd se Myšáci nejprve střetli s HC Milevsko a jak se ukázalo, soupeř to byl nejodolnější, či spíše Myšáci nedokázali zcela hrát svoji hru a hodně inkasovali. V dalších utkáních to již bylo trochu snažší, chlapci si s chutí zakombinovali a zastříleli, oběma krumlovským týmům nadělili celkem 27 branek a brali zlato.
Výsledky Myšáků: HC Milevsko – HC Vimperk 8:9 (Slanina 2+2, Hrůša a Janda 2+0, Böhm, Havlíček a Bubík 1, Narovec 0+1). HC Vimperk – HC Český Krumlov A 16:4 (Slanina 5, Hrůša 4+1, Janda 3+1, Bubík 3, Narovec 1, Kašpar 0+1). HC Vimperk – HC Český Krumlov B 11:1 (Böhm 3+2, Slanina 3+1, Narovec a Janda 2+1, Hrůša 1+2, Kašpar 0+1).

Roman Böhm