Prachatický Libín zajížděl na stoly céčka Liberce a mladé Boleslavi a zápasy pro ně byly jakousi rozcvičkou před blížícím se play off o I. ligu. Výsledky totiž nemohly mít jakýkoliv vliv na postavení Prachatických v tabulce. Ke cti hráčů je však třeba dodat, že k zápasům přistoupili zodpovědně a oba suverénním způsobem vyhráli.

Liberec C – Libín Prachatice 0:10. Domácí jsou jednoznačným sestupujícím ze soutěže a neuhráli v celém ročníku ani jedinou remízu, natož aby si připsali vítězství. Pro Prachatické tak byl zápas lahůdkou a v deseti soubojích prohráli pouze deset setů. Libín vyhrál obě čtyřhry a všichni čtyři hráči, Milan Zaunmüller, Petr Kaštánek, David Šimoník a Miroslav Němec, pak získali po dvou bodech ve dvouhrách.

Mladá Boleslav – Libín Prachatice 3:10. V Mladé Boleslavi to již byl přeci jenom podstatně vyrovnanější souboj. Zaunmüller s Kaštánkem vybojovali bod ve čtyřhře až v pěti setech, to Šimoník s Němcem se vůbec se soupeři nemazlili a vyhráli 3:0. V první sérii dvouher tak trochu překvapivě ztratili body Zaunmüller a Kaštánek, naopak Šimoník a Němec byli suverénní, Libín vedl 4:2. Domácí ještě snížili na 3:4, když ztratil na prachatické straně bod Zaunmüller, ale pak již vyhrávali jen hosté a dotáhli utkání do konečného vítězství 10:3.

Ostatní výsledky: Elizza Praha B – Kotlářka Praha B 3:10, Bor u Tachova – El Niňo Praha C 5:10, Litoměřice – Sedlčany 10:3, Sparta Praha – Slavoj Praha 10:6, Mladá Boleslav – Strakonice 3:10, Bor – Kotlářka B 9:9, Elizza B – El Niňo C 4:10, Sparta – Sedlčany 10:6, Litoměřice – Slavoj 10:5, Liberec C – Strakonice 0:10.

Semifinále play off začíná 9. dubna a Prachatičtí hrají v Praze na El Niňu. Odveta je na pořadu 16. dubna v Prachaticích a případný třetí zápas hned druhý den v Praze.