V rámci krajského přeboru v Prachaticích zvítězili ve svých vahách mladší žáci A. Traxler (–46 kg) a V. Puš (–60). Druhé místo získal J. Srch (–30). Mezi staršími žáky zvítězil Zapletal (–50) a stříbro získal P. Lácha (–73).

„Představili jsme se také na kvalifikačních závodech na mistrovství republiky. Mezi dorostenci byla velice silná konkurence, bylo tam přes dvacet závodníků v každé váze a naši kluci se prali opravdu výborně,“ informoval o další akci trenér Josef Puš. Zde svou váhu do 50 kg vyhrál Jiří Petrášek, třetí místa brali Radek Aleš (–81) a Lukáš Traxler (–73).

„Kvalifikaci měli i žáci. Mezi mladšími si výborně vedl Adam Traxler, který vyhrál svou váhu do 46 kil. Pral se výborně, ve váze měl přes dvacet lidí. Bylo to vynikající. Třetí místo vybojoval v šedesátce Vašek Puš. Mezi staršími žáky prohrál Petr Dejmek souboj o třetí místo,“ přiblížil závody žáků Josef Puš a pozval na zajímavou akci do Prachatic: „Od 27. do 29. října je v Prachaticích soustředění judistů z celého Jihočeského kraje. Na to v sobotu navazují závody. Je to prakticky příprava na mistrovství republiky, které odstartují 6. listopadu starší žáci a pak budou po týdnech následovat další kategorie.“