„Uplynulá sezona byla výborná, určitě nejúspěšnější za několik předchozích let,“ pochvaloval si trenér Martin Turek a doplnil: „Mladší žáci byli v několika případech těsně za medailemi na republice, starší žáci přivezli zlato a stříbro, dorostenci stříbro a v mužích bronz a sedmé místo. To je určitě krásný úspěch. Navíc máme i mistry republiky ve veteránech, a to Pepu Puše, Míru Maťchu a Davida Voráčka.“

Družstvo Tatranu se v první lize pralo ve skupině o sedmé až dvanácté místo. Mohlo být i na finálovou, ale marodka zasáhla do družstva negativně. „Na jaře byla smůla. Před druhým kolem jsme měli nakročeno, že bychom mohli do finálové skupiny, ale vyloučili nám Davida Voráčka, dva kluci se zranili a nastupovali Jakub s Jindrou Drahošů, já a dorostenec v lehké váze, abychom byli alespoň čtyři a mohli zápasy absolvovat. Jindra, Kuba a já jsme vyhráli všechno, takže někdy to stačilo na remízu, ale většinou jsme 3:4 prohráli. Ve skupině o záchranu jsme suverénním způsobem vyhráli. Takže i s družstvem spokojenost,“ říká Martin Turek.

U soutěže družstev je nutno přidat ještě jednu perličku. Jindřich Drahoš má po této sezoně na kontě šedesát vyhraných ligových zápasů v jedné řadě.

V oddíle je vidět výborná práce s mládeží a obnovila se návaznost kategorií. „Je třeba poděkovat za práci Honzovi Koldovi. Trenérské žezlo předal nám mladším, ale stále jezdí s dětmi po turnajích a je jim zkušeným rádcem. Dobře funguje práce s těmi úplně nejmenšími, kde je výborně připravuje Tonda Turek. Když přejdou do žactva, jsou po všeobecné stránce na tom velice dobře a my se již zabýváme jen speciální přípravou. Funguje to dobře a věřím, že budeme v této úspěšné práci pokračovat i v dalších sezonách,“ přeje si za všechny judisty Martin Turek.