Žáci zajížděli do Rakouska na velmi dobře obsazený turnaj Velké ceny Welsu. „Bylo tam dobrých 250 závodníků. Závody měly kvalitu a naši borci se ukázali ve velmi dobrém světle,“ pochválil mladé prachatické judisty trenér Josef Puš.
Jeho slova potvrzuje výčet výsledků. Ve starším žactvu si nejlépe vedl Radek Aleš, který vyhrál kategorii žáků do 81 kilogramů. Stříbro bral R. Tříska, který se představil v kategorii nad 81 kilogramů. Prachatičtí přivezli ve starším žactvu ještě dva bronzy, a to zásluhou Jiřího Petráška (–46) a Standy Pluhaře (–60). Ve velmi dobrém světle se představili i mladší žáci. Bronz zde získal Jirka Srch ve váze do 27 kil. Čtvrtá místa vybojovali Adam Traxler (–42) a Vašek Puš (–55). „Kluci se prali opravdu dobře, ukázali, že patří do špičky nejen u nás, ale dokáží konkurovat soupeřům i na mezinárodním poli. Obě čtvrtá místa byla dost smolná, k bronzům chybělo opravdu málo,“ zhodnotil vystoupení judistů v Rakousku trenér Puš.
Svou sezonu v soutěži družstev zakončili i muži Tatranu. V první lize se prali dvakrát v krátkém sledu ve skupině o udržení v Jablonci. „Kluci zvládli závěr sezony opravdu výborně. Ze dvaceti bodů jich získali dohromady osmnáct a skončili v první lize celkově na sedmém místě. Tým výbornými výkony drželi především Jindra a Kuba Drahošovi, Martin Turek a David Voráček. Dobře se prali i ostatní. Určitě stojí za zmínku výkony mladého Radka Komárka, který v lehké váze do šedesáti kil vybojoval ze čtyř možných tři body,“ připojil i výsledky celku mužů v první lize družstev Josef Puš, který ještě před pár lety patřil k velkým oporám prachatického celku.