Ederstav bojoval o postup do play off

PRACHATICE - Hokejbalisté Ederstavu Prachatice měli na dosah účast v play off nejlepších týmů II. ČNHbL skupiny jih.

17.4.2007

Ederstav útočí na branku soupeře.Foto: Josef Parkman

Ederstav PT – TJ Stars ČB 1:3 (0:2, 0:0, 1:1). Před tímto utkáním měli ještě domácí naději na postup do play-off, museli ale svého soupeře bezpodmínečně porazit. To se nepodařilo, přestože domácí podali jeden z nejlepších výkonů v sezoně, ale tentokrát se od nich odvrátilo štěstí a proti byl i vynikající brankář hostí. Domácí poprvé inkasovali v 8. min. první třetiny, když hosté lehce dopravili do sítě odražený míček. Podruhé hosté skórovali v přesilovce v poslední minutě první třetiny tři vteřiny před návratem vyloučeného hráče, když míček záhadně prošel i přes brankáře. Od druhé třetiny měli domácí místy až drtivou převahu, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Štěstí stálo tentokrát na straně hostí, kteří na začátku poslední třetiny dali lehce další branku, tentokrát se míček odrazil do sítě od těla bránícího hráče. Nápor domácích přesto pokračoval a ti se nakonec dočkali alespoň čestného úspěchu v předposlední minutě v přesilovce. Osmé místo a postup do play-off si tímto výsledkem ale zajistili hosté. O převaze domácího týmu svědčí i počet střel na branku, v němž domácí soupeře přestříleli 36 : 22.

Sestava: Študlar, Pešek, Velek, Turek, Prokeš, F. Bican, Dojčar, Novák, Janda, Švácha, Sedláček, Benč, Valenta, J. Bican.

Branka: Benč, (J. Bican, Valenta).

17.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu(14 900 Kč)

Řidiči tahačů Řidič automobilu na přepravu dřeva s hydraulickou rukou. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: Požadujeme, - řidičský průkaz sk. C+E , - platné osvědčení profesní způsobilosti, digitální kartu řidiče, výpis z rejstříku trestů a z bodového hodnocení, - posudek o výsledku dopravně-psychologického vyšetření, - časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, praxe na podobných storjích výhodou, praxe s hydraulickou rukou - zaměstnavatel zajistí školení vč. osvědčení , Kontakt, - osobně: Vodňanská č.p. 533, 384 11 Netolice personální oddělení tel. 731 123 112, , - e-mail: personalni@sindelar-spedition.cz, - telefonicky: Sebestyenová Aneta, tel. 731 123 112. Pracoviště: Šindelář spedition s.r.o. - netolice, Vodňanská, č.p. 533, 384 11 Netolice. Informace: Aneta Sebestyenová, +420 731 123 112.

2474 - Asistenti učitelů Asistent-asistentka pedagoga.(9 925 Kč)

Asistenti učitelů Asistent-asistentka pedagoga. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9925 kč, mzda max. 12610 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o zkrácený pracovní úvazek. Podmínka min. vzdělání pedagogické s maturitou nebo maturita + další vzdělání v oblasti pedagogiky. Mzda dle délky praxe., Kontakt: Mgr. Lenka Králová, tel.:388 316 587, e-mail.:zs@zlatastezka.cz. Pracoviště: Základní škola prachatice, zlatá stezka 240, Zlatá stezka, č.p. 240, 383 01 Prachatice. Informace: Lenka Králová, +420 388 316 587.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství(18 000 Kč)

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě Obsluha telat. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zemědělské družstvo Mičovice přijme do HPP obsluhu telátek. Nástup ihned., Nabízíme práci v mladém kolektivu. , Požadujeme kladný vztah ke zvířatům. Praxe v zemědělství výhodou, není podmínkou., Mzda: 18.000 Hrubého + bonusy., Kontaktní osoba: Kasardová Věra, 606 784 000. Pracoviště: Zemi a.s. mičovice, 383 01 Prachatice. Informace: Věra Kasardová, +420 606 784 000.

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě Dojič-dojička. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zemědělské družstvo Mičovice přijme do HPP dojiče-dojičku. Nástup ihned., Nabízíme práci v mladém kolektivu. , Požadujeme kladný vztah ke zvířatům. Praxe v zemědělství výhodou, není podmínkou., Mzda: 18.000 Hrubého + bonusy, Kontakt : Věra Kasardová, tel.: 606 784 000. Pracoviště: Zemi a.s. mičovice, 383 01 Prachatice. Informace: Věra Kasardová, +420 606 784 000.

Milan Křížek působil v Českých Budějovicích.

Zemřel skladatel Milan Křížek

Dětské karnevalové veselí v Music clubu Kandlák v Prachaticích.
102

OBRAZEM: Historicky první karneval na Kandláku se vydařil

O body za zelenými stoly v okrese

Prachaticko – Marodky tak trochu zasáhly i do mistrovských bojů družstev stolních tenistů v okrese, přesto se některé zápasy odehrály.