Podařilo se částečně urovnat některé otázky z pohledu hráčského kádru, na hostování se vrátil Jan Turek, kterého si tým zvolil kapitánem, a s ním přišlo nejen několik dalších hráčů, ale obnovil se i bojovný duch.

K výborným výkonům pomohl týmu hned výsledek prvního utkání, ve kterém se Prachatickým podařilo získat první body za vítězství v nájezdech proti svému velkému rivalovi ze Zlivi. Kombinace starších hráčů s mladými vlastními odchovanci se rovněž ukázala pozitivně. Z jedenácti utkání si tým připsal devět vítězství. Nejvíce bodů posbíral kapitán týmu J. Turek (22), nejlepší střelec je Jaroslav Markytán (12), který je ještě ve věku mladšího dorostence.
Se zlepšeným herním výkonem týmu se ruku v ruce zlepšil i výkon brankářů, kteří cítí, že veškerá zodpovědnost není jen na nich. Nejlépe si vede Pavel Študlar s průměrem 2,2 obdržené branky a s úspěšností zásahů 91,5%.

Předsezonní plán, mít po podzimní části minimálně 25 bodů, byl beze zbytku splněn. Celkově lze říci, že Prachatický tým byl po několika sezonách, kdy předváděl velmi slabé výkony s velmi úzkým kádrem, největším překvapením v soutěži.

Josef Parkman