1. Oblastní liga muži: HBC Prachatice – HBC Falcon Č. Budějovice 9:0 (5:0, 1:0, 3:0). Tým mužů je v letošní sezoně opravdu jako vyměněný. A pociťuje to jeden soupeř za druhým. Tentokrát to odnesl českobudějovický Falcon, se kterým se Prachatičtí v minulé sezoně přetahovali o poslední místo v Regionální lize.
Nebylo to ale tak úplně jednoduché, jak by se podle konečného výsledku mohlo zdát. Tentokrát rozhodla již první třetina, ve které domácím vyšlo opravdu vše, na co sáhli a z osmi střeleckých pokusů pětkrát skórovali. Ve druhé třetině už to tak skvělé nebylo. Falcon se stále více tlačil do útoku, ale střelba byla žalostná. Domácí se naopak začali předhánět v sólování a tak v této třetině skórovali jen jednou. V poslední třetině aktivita Falconu opadla a domácím vyšly přesilové hry. Přidali ještě tři branky a podruhé v sezoně vyhráli bez obdržené branky.
Sestava: Študlar (Lux) – Sedláček, Turek, P. Bušek, S. Květoň, M. Kadlec, J. Leffler, M. Leffler, Švácha, Hebík, V. Matoušek, Dojčar, Šebesta, Markytán, Cabák, Bárta.

Přebor mladšího dorostu – 3. turnaj: HC ŠD Písek – HBC Prachatice 0:1 (0:0, 0:0, 0:1 ) a Pedagog Č. Budějovice – HBC Prachatice 6:1 (3:0, 2:1, 1:0). Ve třetím turnaji NHbL ml. dorostu si Prachatičtí nezopakovali výkon a výsledky z minulého turnaje a se štěstím si připsali pouze tři body za hubené vítězství nad týmem Písku brankou Cabáka minutu před koncem střetnutí. Ve druhém utkání turnaje již neměl oslabený prachatický tým šanci proti favoritovi soutěže. Čestný úspěch Prachatic zaznamenal Cabák.
Sestava: Kacetl, A. Kadlec, A. Bárta, Kotváč, Trojan, Rác, Toušek, Cabák, Konopásek.

Josef Parkman