SK Tábor – Ederstav Prachatice 2:4 (2:1, 0:1, 0:2). Pouze tři utkání stačily dorostencům Ederstavu v semifinále play off, aby přehráli svého soupeře SK Tábor. Po dvou tvrdě vybojovaných vítězstvích minulý týden v Protivíně si i tentokrát se svým soupeřem poradili. Do třetího utkání vstoupili ale lépe junioři Tábora a hned v první minutě se ujali vedení. Ederstav sice v 5. min. vyrovnal, ale domácí šli v 9. minutě opět do vedení a byli v první třetině lepším týmem. Od druhé třetiny se ale Ederstav postupně zlepšoval a v 6. min. vyrovnal i skóre. Rozhodnutí přinesla až poslední třetina, v níž nejprve Květoň v oslabení v 6. min. poslal hosty do vedení a čtyři vteřiny před koncem, kdy již domácí hráli bez brankáře, pečetil vítězství a postup Ederstavu do finále Březina.

Branky: Březina 2 (Květoň), Matoušek (Mík), Květoň. Sestava: Pixa, Kouba, Květoň, Holeček, Mlynár, Mráz, Velek, Kadlec, Schneider, Kubička, Marek, Březina, Matoušek, Kott, Piloušek, Kotváč, Aleš, Mík, Tišler, Cabák, Vozandych