Ďáblovi soustružníci – Ederstav Prachatice 9:5 (4:3, 4:0, 1:2). Zatím nejpovedenější a nejvyrovnanější utkání sehráli hokejbalisté Ederstavu proti nováčkovi soutěže. Přestože domácí vedli rychle 3:0, hosté se nepoložili a nakonec byla první třetina na skóre velmi vyrovnaná. Domácí získali rozhodující náskok ve druhé třetině, kdy se hostům přestalo dařit střelecky. Závěr střetnutí patřil překvapivě zcela mladému hostujícímu týmu a domácí v posledních minutách odpadli. Přesto jim náskok získaný ve druhé třetině stačil k vítězství.

Branky: Velek 3 (Pešek 2, Kadlec), Švácha (Pešek), Pešek (Velek). Sestava: Študlar (Lux) – J. Leffler, M. Leffler, Pešek, Velek, Dojčar, Švácha, Šebesta, Petrášek, Pixa, Kadlec, Březina.