Ve sportovní hale GymCentrum se soutěžilo ve dvojboji prostná – bradla. Třem nejstarším vimperským závodnicím nemoc zabránila v účasti, přesto za Vimperk startovalo pět děvčat.

V kategorii IV. ligy Jana Krtoušová předvedla velice pěkné sestavy a v tvrdé konkurenci závodnic například z Opavy, Pelhřimova, Jindřichova Hradce, Bedřichova, Nové Včelnice a Českých Budějovic si vybojovala 16. místo jen s půlbodovým rozdílem od 13. místa. I Anička Chodorová se moc snažila a od minulého závodu si zlepšila bodové hodnocení o 3,9 bodu. Umístila se na 17. příčce.

V kategorii III. ligy (žákyně B) měl vimperský oddíl sportovní gymnastiky dvě děvčata, která měla na krajských závodech svojí premiéru. Obě předvedla více než se od nich očekávalo, a to zejména na bradlech. Anička Rejšková obsadila 12. příčku a Lucie Bublíková skončila hned za ní. Třetí zástupkyně v této kategorii Kateřina Vrábelová měla naopak na bradlech smůlu a dva pády (to bohužel znamená 6 bodů dolů), při sestavě na koberci s flikem a s pěkným saltem vpřed špatně odhadla prostor, dostala se za „čáru“ (to znamená další 1 bod dolů), a tak jí zase uniklo místo v první desítce a skončila na 11. místě.

Děvčata podzimní sezonu zvládla na výbornou a zaslouženě jim patří poděkování za dobrou reprezentaci vimperské gymnastiky.