TK Rumpál Prachatice A – Chrousti Chroboly 18:0 (10:0). Loňský vítěz, který nyní vystupuje pod hlavičkou Rumpálu A, čekal na začátek hladký zápas. Soupeřem mu byl outsider z minulé sezony Chrousti Chroboly. Osmnáctigólový příděl hovoří za vše a hosté mohli být nakonec rádi, že domácí nepřidali další trefy. Branky: Bauer 5, Lorenc 4, Ryšánek K. 3, Šicner, Bízek a Janutka 2.

BTK Rumpál – Sokol Lhenice 2:3 (0:0). Nesmírně vyrovnané utkání, ve kterém dlouho diváci čekali na úvodní branku. Lhenice prolomily střeleckou smůlu až ve 28. minutě zásluhou Motze. BTK začal hrát svou hru až v poslední desetiminutovce utkání. To na srovnání stavu ovšem nestačilo. Branky: Richter, Staněk L. ml. – Motz, Exner a Pořádek R.

MSK Bohemia – TK Rumpál A 6:5 (3:4). Rozhodně nejkvalitnější utkání tohoto dvojkola. Ve velice napínavém a bojovném duelu oba celky prokázaly, že mohou usilovat o čelo v tabulce. Bohemia dlouho prohrávala, ale závěr jí vyšel skvěle. Rozhodnutí přišlo z kopačky nejzkušenějšího hráče na palubovce Šány, který proměnil nařízenou devítku. Branky: Janoušek 2, Kaczko, Brych, Lachkovič D. – Ryšánek a Bican 2, Šicner.

Chrousti Chroboly – Sokol Lhenice 3:10 (1:5). Hosté hráli pouze ve čtyřech lidech v poli bez střídání, ale i tak nedali soupeři žádnou šanci. Do tabulky si tak připsali další tři cenné body. Branky: Capůrka, Novotný a Homolka – Pokorný a Pořádek R. 4, Motz a Exner.

BTK Rumpál – FC Norton 4:2 (2:1). Domácí se dlouho trápili proti houževnatému soupeři. Zlom nastal až ve 36. minutě, kdy vstřelil svůj první gól v soutěži mladičký Ondřej Kochma. BTK se tak podařilo splnit roli favorita a zvítězit. Branky: Staněk L. ml. 3, Kochma O. – Machala a Sedlák.

FC Candát – MSK Bohemia 1:5 (0:4). Hosté neponechali nic náhodě a od první minuty šli za vítězstvím. Hned po první dvacetiminutovce bylo rozhodnuto. Poté se utkání spíše dohrávalo, ale i tak MSK navýšilo svůj náskok. Branky: Koutný – Kaczko 2, Lachkovič D., Šána a Brych.

FAUN BK Zbytiny – 1. FC Candát 2:9 (1:4). Nováček ligy ze Zbytin narazil v prvním kole na velice silného soupeře, který nastoupil do tohoto ročníku s omlazeným kádrem. Domácí drželi krok pouze do 15. minuty. Poté už úřadovala útočná řada Candátů. Branky: Novák a Václavík – Klíma 3, Vostřez a Švec 2, Boháč J. ml. a Růžička.

FC Norton – Rumpál B 4:9 (1:2). Vypadá to, že hrající trenér Rumpálu Vratislav Turek sestavil opět velmi kvalitní tým. Norton s hosty vydržel běhat pouze v prvním poločase. Závěr utkání patřil Wimberskému, který se v rychlém sledu trefil třikrát. Branky: Šupík 2, Machala a Brabec – Wimberský 3, Turek a Vávra 2, Havlík, Kůs.

1. FC Candát – FC Candát 9:1 (2:1). Toto derby se neslo v podobném duchu jako většina těch předchozích. Hosté si s dobře fungujícím soupeřem opět nevěděli rady. 1. FC Candát dokázal, že i pro tento rok bude patřit k velmi silným celkům. Branky: Klíma 3, Švec 2, Novák, Růžička, Boháč J. a Boháč J. ml. – Štangret.

TK Rumpál B – FAUN BK Zbytiny 10:1 (3:0). Domácí nedali nováčkovi žádnou šanci. Zejména ve druhém poločase se Rumpálu střelecky velmi dařilo. Branky: Wimberský 3, Novák a Turek 2, Kůs, Vávra a Mesároš – Václavík.

Třetí kolo soutěže se hraje nyní v neděli 28. listopadu s tímto programem: 15.00 Sokol Lhenice – 1. FC Candát, 15.50 TK Rumpál B – TK Rumpál A, 16.40 FC Candát – BTK Rumpál, 17.30 Chrousti Chroboly – FAUN Zbytiny, 18.20 Norton – MSK Bohemia.