TK Rumpál A – TK Rumpál B 10:1 (2:1). Pro diváky trochu zarážející výsledek, jelikož v základní části Rumpál B posbíral v derby se svým soupeřem čtyři body. Hostující soupiska ale obsahovala pouze tři hráče v poli, což na loňského vítěze přirozeně nemohlo stačit. Nudný zápas nakonec skončil naprostým debaklem. Branky: Bauer 5, Janutka a Ryšánek K. 2, Grametbauer – Pravda.
Sokol Lhenice – BTK Rumpál 4:5 (2:2). Lheničtí vybojovali v základní části nečekané třetí místo, které je pasovalo na jasného favorita utkání. BTK je ale na vyřazovací část vždy připraveno, což se potvrdilo i letos. Domácí do 12. minuty sice vedli, ale poté hostující Rumpál zaznamenal v rychlém sledu tři góly. Lhenice v závěru utkání stačily snížit na rozdíl jediné branky a o osudu zápasu tak mělo být rozhodnuto až ve druhém souboji. Branky: Maxa 2, Pokorný a Pořádek – Hopfinger, Kochma O., Brzobohatý, Kochma M. a Vorlíček.
TK Rumpál B – TK Rumpál A 2:8 (1:4). Podobný scénář jako v předchozím utkání. Nebylo již o co hrát a hráči obou týmů k vyřazovacímu duelu přistoupili dost vlažně. Snadný postup pro domácí favority. Ambiciózní Rumpál B stejně jako loni končí již ve čtvrtfinále. Branky: Pravda a Turek – Bauer a Ryšánek K. 3, Grametbauer a Janutka.
BTK Rumpál – Sokol Lhenice 5:2 (3:1). Domácí se oproti prvnímu zápasu velice zlepšili a od první minuty byli aktivnější. Zlom v utkání ale přišel až ve 35. minutě, kdy Lhenice nevyužily svou obrovskou šanci na vyrovnání. Ve stejné minutě totiž BTK z rychlého protiútoku přidal další gól. Domácí tak znovu ukázali svou sílu a počtvrté v řadě postoupili mezi nejlepší čtyři. Branky: Staněk L. ml. a Kochma M. 2, Brzobohatý.
MSK Bohemia – FC Candát 4:2 (1:2). V prvním poločase hosté předvedli obdivuhodný výkon, který jim zařídil nečekané vedení. Po změně stran MSK Bohemia zabrala a přeci jen výsledek otočila. Candáti si ale do druhého utkání uchovali naději na postup do semifinále. Branky: Šána a Janoušek 2 – Kolafa a Štangret.
1. FC Candát – FC Norton 11:1 (4:0). Vítěz základní části 1. FC Candát neponechal nic náhodě a od začátku svého soupeře válcoval. Domácí také opět vynikali v obranné činnosti a inkasovali pouze jediný gól. Norton se po 40 minutách mohl smířit s tím, že sezona pro něj skončila. Branky: Nedvídek 3, Růžička 2, Vostřez, Bárta, Klíma, Boháč, Ryšánek T. – Černovský.
FC Candát – MSK Bohemia 3:11 (1:3). Domácí museli zvítězit o tři branky, ale po čistém hattricku hostujícího obránce Davida Lachkoviče bylo rozhodnuto. Ve druhé dvacetiminutovce MSK předvedla svůj typický fotbal a nedala domácím žádnou šanci. Branky: Hálek 2, Vlček – Lachkovič D. a Janoušek 3, Beneš 2, Lachkovič J., Šána a Puchinger.
FC Norton – 1. FC Candát 5:14 (3:5). Hosté mohli těžit z předešlého vítězného utkání, kdy nadělili Nortonům pořádný debakl. V průměrném zápase si Candáti opět s chutí zastříleli a suverénně postoupili do semifinále. Branky: Sluka 3, Konárek, Landgráf – Růžička 4, Švec 3, Klíma Nedvídek a Vostřez 2, Ryšánek.

V nedělních semifinálových soubojích se střetnou 1. FC Candát – BTK Rumpál a MSK Bohemia – Rumpál A.

Libor Staněk