Strabag Lubryco Prachatice – Darkovice 3:0 (1:0). Proti týmu ze spodku tabulky byli Prachatičtí favoritem. Vyhráli i v prvním vzájemném zápase sezony. Soupeř však byl hodně houževnatý a jeho obrana se jen těžko překonávala. Vedoucí branku dal Strabag až v 16. minutě a jejím autorem byl Cais. Tři minuty po obrátce přidal druhý gól Houška a o pět minut později zvýšil na 3:0 Had. V tu chvíli bylo o třech bodech pro Strabag rozhodnuto. Nutno však říci, že i soupeř měl dobré šance, ale domácí gólman byl neprůstřelný.

Strabag Lubryco Prachatice – Stonava 2:3 (2:1). Hosté patří do suverénní první čtyřky soutěže, v prvním vzájemném zápase zvítězili a i tentokrát byli favoritem zápasu. Prachatičtí však začali utkání ve velkém stylu a dostali se do dvoubrankového vedení. První gól dal Pěsta, druhý připojil Cais. Soupeři se však podařilo snížit Kilnarem čtyři vteřiny před poločasem. Osm minut před koncem utkání vyrovnal Súkeník a minutu před závěrečným klaksonem stejný hráč rozhodl o vítězství hostů. Domácí hráče musí mrzet řada nevyužitých stoprocentních šancí, kdy na ně zívala pomalu prázdná brána soupeře.

Ostatní duely: Jilemnice – Slavičín 2:2, Nový Bor – Slavičín 3:6, Jilemnice – Polička 4:2, Nový Bor – Polička 6:10, Klatovy – Sádek 2:2, Chem. Praha – Sádek 6:1, Klatovy – Běloves 1:4, Chemcomex – Běloves 7:0, Větřní – Darkovice 5:2, Větřní – Stonava 1:4.