Jelimani Vimperk měli tentokrát hodně těžký los a nejprve nastoupili proti favoritovi soutěže Netáhlům České Budějovice. Vimperští sehráli kvalitní duel a s favoritem dlouho drželi krok. Na branku Netáhel dokázal odpovědět vyrovnáním Hrubý, ale Netáhla šla do vedení po trestném kopu v závěru poločasu. I po přestávce drželi Vimperští se soupeřem krok a rozhodující branku na 1:4 obdrželi až v poslední minutě zápasu.

Ve druhém utkání nastoupili Vimperští proti celu Zřejmě slušnej oddíl Hluboká nad Vltavou. Vlétli do utkání brankou Novotného, ale v 8. minutě to již bylo 1:3. Pak snížil Záleský, ale v poslední minutě prvního poločasu dali hosté čtvrtou branku. Ve druhé půli domácí stále snižovali, ale nakonec přeci jenom prohráli 5:6. Záleský přidal další dvě branky, Novotný jednu.

Béčko prachatického Strabagu zajíždělo k turnaji na Hlubokou a prvním soupeřem jim byla Demolice České Budějovice. Na branku soupeře odpověděl Bednár a srovnal na 1:1. Do poločasu však dala Demolice dvě branky a vytvořila si solidní náskok. Ve druhém poločase nejprve snížil Mráz na 2:3, ale pak již stříleli branky pouze Českobudějovičtí. Strabag nakonec soupeři podlehl 2:5.

Druhým soupeřem Prachatických byl Tex – Color České Budějovice. Od začátku byl soupeř lepším celkem, ale obrana Strabagu dlouho odolávala. Až koncem prvního poločasu dali Českobudějovičtí dvě branky a dali tak základ svému vítězství. Po přestávce přidali ještě čtyři góly a vyhráli 6:0.
Po dvanácti kolech Krajské futsal ligy je Strabag Lubryco Prachatice B na pátém místě devítičlenné tabulky, Dynamo Jelimani osmé.