Týmům z Prachaticka se tentokrát nedařilo, Strabag Lubryco Prachatice si vybojoval pouze bod, Jelimani Vimperk tentokrát zůstali na nule.
Prachatičtí tentokrát nastoupili proti největšímu favoritovi soutěže Netáhlům České Budějovice a podlehli mu 4:7. Netáhla měla rychlý vstup do utkání a v páté minutě vedla 2:0. Pak sice Balica snížil, ale soupeř dal další dvě branky. Na 2:4 ze strany Strabagu snižoval Zlatohlávek, Netáhla pak dala ještě do poločasu pátou branku a na začátku druhé půle šestou. Zápas se pak již v poklidu dohrával a na straně Prachatic se do černého trefili ještě Chrášťanský a Volmut.

Ve druhém utkání Prachatičtí remizovali 1:1 s Bizony České Budějovice. V dramatickém a bojovném utkání šli do vedení na konci prvního poločasu Bizoni, Strabag pak vyrovnal hned po přestávce Arnoldem. Ani přes řadu šancí na obou stranách pak již nikdo branku nevstřelil a mužstva si odnesla po bodu. Prachatičtí sálovkáři zůstávají v krajské lize na pátém místě tabulky.

Jelimani Vimperk nejprve narazili na Demolici České Budějovice. Soupeř disponuje velmi kvalitním kádrem hráčů, kteří hrají vyšší fotbalové soutěže než Vimperští. Demolice šla také do tříbrankového vedení a až poté se na vimperské straně trefil do černého Pek. Demolice však dala ještě do poločasu dvě branky a o vítězi bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase se již utkání jen dohrávalo a skončilo 7:3 pro Demolici. Na straně Vimperka ještě dával dvě branky Záleský.

Ještě větší branková přestřelka přišla ve druhém utkání Jelimanů se Sfingou České Budějovice, která je dalším tradičním a velice zkušeným týmem krajské ligy. Českobudějovičtí vedli po čtvrt hodině zápasu již 5:0 a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Poté snížil Pek a na každé straně padlo ještě do poločasu po brance, za Vimperk jí vstřelil Záleský. Ve druhém poločase uskočili hráči Sfingy až na 9:2 a pak již se jen zápas dohrál z povinnosti. Nakonec skončil 5:11 z pohledu Vimperských. Další dvě jejich branky dal Záleský a jednu Pek. Jelimani tak zůstávají na osmém místě devítičlenné tabulky krajské ligy.