V prvním utkání Prachatičtí remizovali s Poličkou 3:3. Do vedení je dostal Bednár, soupeř vyrovnal, ale do poločasu vrátil Strabagu vedení Raušer. Po přestávce Polička otočila na 2:3 a remízu zajistil gólem v poslední minutě Hornát.

Ve druhém utkání narazili Prachatičtí na Slavičín. Zásluhou Bednára a Raušera se dostali do dvoubrankového vedení, soupeř srovnal, ale Cais dal ještě do přestávky na 3:2. V závěru zápasu pečetil výhru Strabagu Had na 4:2.

Ostatní výsledky: Větřní – Polička 4:2, Větřní – Slavičín 3:4, Stonava – Klatovy 0:1, Darkovice – Klatovy 2:6, Stonava – Chemcomex Praha 2:1, Darkovice – Chemcomex 0:5, Nový Bor – Běloves 8:1, Jilemnice – Běloves 8:1, Nový Bor – FS Sádek 0:0, Jilemnice – Sádek 2:1.