BK Vimperk – Viktoria Tábor 57:59 (31:30)

Domácí měli výborný vstup do utkání, díky dobré obraně a špatné střelbě soupeře vyhráli úvodní čtvrtinu 15:4. Do druhé čtvrtiny nastoupili nekoncentrováni a dovolili hostům během čtyř minut stav zápasu srovnat. Od této chvíle nedokázal žádný ze soupeřů odskočit více než o pět bodů, a tak utkání směřovalo k dramatické koncovce, ve které byli šťastnější basketbalisté Viktorky. Domácí se připravili o možnost vítězství v tomto utkání neproměněním několika vyložených šancí a horší úspěšností při střelbě trestných hodů.
Body Vimperka: Hodina 20, Susol 17, Doule a Matyk 7, Kautman 4, Sitár 2.

BK Vimperk – BK Tábor 62:59 (34:30)

I druhý zápas byl velmi vyrovnaný. Domácím se však v polovině závěrečné čtvrtiny podařilo získat devítibodový náskok. Přestože vimperští basketbalisté v závěru utkání proměnili pouze tři z osmi trestných hodů po taktických faulech soupeře, dovedli utkání do vítězného konce.
Body Vimperka: Kautman 16, Matyk 14, Hodina 11, Sitár 7, Doule a Susol 6, Vácha 2.

Po změně v termínové listině také další zápasy sehrají muži BK Vimperk na domácím hřišti, a to 31. října od 17 hodin s Jiskrou Humpolec, 1. listopadu od 9.30 s BK Pelhřimov a 14. listopadu od 17 hodin s SKB Strakonice.