BK Vimperk – BK Pelhřimov B 102:49 (46:27). Domácí basketbalisté byli od začátku lepším družstvem na palubovce, výborně bránili a dařily se jim rychlé protiútoky. I ve druhém poločase zvyšovali svůj náskok, dokonce dosáhli kýžené stovky a uštědřili soupeři vysokou prohru.
Body Vimperka: Matyk – 28, Susol – 22, Hodina – 14, Sitár – 12, Lukáš – 10, Doule – 8, Kautman – 5, Vácha – 2, Sládek – 1.

BK Vimperk – TJ Jiskra Humpolec 70:73 (40:31). Ve druhém utkání se museli vimperští basketbalisté vyrovnat se značnou výškovou převahou soupeře pod košem. V prvním poločase se jim to dařilo, ale i za cenu faulů, což se ukázalo velmi důležité v závěru utkání, kdy se vyfaulovalo několik domácích hráčů. Trpělivou hrou v útoku si do poločasu vypracovali nadějný náskok, který však prohospodařili ve třetí čtvrtině. Humpolec přitvrdil v obraně, Vimperským se přestala dařit střelba ze střední i větší vzdálenosti, a tak soupeř pomalu snižoval rozdíl ve skóre. Rozhodujícím momentem utkání se staly poslední dvě minuty třetí čtvrtiny, které hosté vyhráli 0:10 a do závěrečné čtvrtiny nastoupili s pětibodovým náskokem. Domácí se nevzdali a obětavou hrou dokázali minutu před závěrečným hvizdem vyrovnat, ale na obrat v utkání jim nezbyly síly.
Body Vimperka: Matyk – 17, Hodina, Susol – 13, Doule – 10, Lukáš – 8, Sitár – 5, Kautman - 4.

Nyní v sobotu hostí Vimperští na své palubovce od 17 hodin tradičního rivala ze Strakonic.