Zaplněná netolická sportovní hala, která hnala hráče za úspěchem, byla svědkem výborných zápasů plných obětavých zákroků na síti i v poli.

Netolice – Jablonec nad Nisou 3:1 (25:20, 21:25, 25:18, 25:23). „V prvním zápase jsme zkoušeli soupeře od prvního setu, abychom věděli, co čekat. První set se odehrával hladce za našeho vedení a než se tým Jablonce stačil rozkoukat, vedli jsme 1:0. Soupeř si zvykl na halu a zlepšil svou hru, druhý set vyhráli oni za výrazné pomoci našich chyb. Zbytek zápasu byl jednoznačně v našich rukou, Jablonec jsme jasně přehrávali na všech částech hřiště, a to postačilo k jasné výhře 3:1 na domácí palubovce. Bohužel, tato výhra nás stála zranění Petra Šandy, ale David Tříska bezchybně zaskočil na post univerzála,” komentoval první vítězné utkání nad Jabloncem netolický Jakub Škoda.

Netolice – Jablonec nad Nisou 3:1 (25:20, 25:17, 20:25, 26:24). „Druhý zápas začal na stejné vlně naší výhrou prvního a druhého setu a navíc s markantním rozdílem bodů. Ve třetím setu jakoby Jablonec chytil druhý dech a porazili nás 25:20. Čtvrtý set vypadal jako katastrofa, po které se schylovalo k tie breaku. Prohrávali jsme od začátku setu o pět až osm bodů, což nebylo vůbec příjemné. Tuto krizovou situaci skvěle zvládl trenér, který ve snaze o změnu naší hry prostřídal, a to se ukázalo jako náš nový dech. V koncovce jsme stahovali neuvěřitelným tempem, které nám zajistilo těsnou výhru setu 26:24 a tím i druhý vyhraný zápas 3:1,” doplnil k odvetnému vítěznému zápasu Jakub Škoda.