Liberec - Netolice 3:0 a 3:1

„První zápas v Liberci vůbec neproběhl podle našich představ. Snad možná znaveni cestou, či spíše nedostatečnou hrou na úroveň Liberce jsem prohráli s obrovským rozdílem první dva sety. Na naší polovině hřiště se bohužel nic nedařilo. Servis vyházen, útok neprošel skrze libereckou důkladnou obranu na síti. Třetí set aspoň trošku srovnal hru, ale ani toto nestačilo a podlehli jsme Liberci 0:3,” komentoval první utkání netolický Jakub Škoda.

„Druhý zápas začal o poznání lépe, výhra prvního setu byla velice povzbuzující po dopolední porážce. Myslím si, že druhý zápas byl kvalitní volejbal ze stran obou týmů. Liberec hrál doma a měl velkou výhodu, která se podepsala v každé koncovce setu. Prohra 3:1 pro nás nebyla tak zdrcující jako v prvním zápase,” dodal ke druhému duelu Jakub Škoda a pokračoval: „Tímto bychom chtěli pozvat všechny čtenáře a fanoušky volejbalu, aby nás přišli podpořit nyní v sobotu od 10 a od 14 hodin do sportovní haly v Netolicích. Vaše účast navodí výtečnou domácí atmosféru a zajisté nás vyburcuje k lepším výkonům a důležitým bodům proti soupeři z Jablonce nad Nisou.”

Ostatní výsledky II. ligy: Modřany - Chabařovice 2:3 a 3:1, Ervěnice - Karlovy Vary 3:0 a 3:0, Mladá Boleslav - Praga Praha 3:2, 3:0, Malá Skála - Jablonec nad Nisou 0:3 a 1:3.