Ervěnice - Netolice 3:1 a 0:3

Čekala se dvě dramatická utkání a fanoušci určitě nebyli zklamáni. Dle vývoje jednotlivých setů to bylo pořádné drama. Pro Netolické je velkým plus, že přivezli z Ervěnic jedno vítězství. Výhry z palubovek soupeřů mají velkou váhu.

„První set úvodního zápasu přinesl boj bod po bodu až do dramatické koncovky, která nakonec dopadla dobře pro celek z Netolic, a to v poměru 29:27. Bohužel, soupeř po zbytek zápasu převzal vedení. Ervěnice využily svého razantního servisu a zatlačily nás k jednoduché hře, která nebyla na výkon soupeře dostačující. Po dvou setech shodně 25:18 bylo takřka rozhodnuto ve prospěch domácích volejbalistů. Zkusili jsme ještě zabrat v posledních minutách čtvrtého setu, ale ani toto nestačilo a podlehli jsme soupeři 1:3,“ komentoval úvodní utkání Jakub Škoda.

Odvetný duel již přinesl do netolického tábora maximální radost. „Psychická pohoda a lauf, ve kterém Netolice nastoupily ke druhému zápasu, byly doposud nevídaná. Jako rozjetý stroj zatlačily na celek Ervěnic a dosáhly hladkého a rychlého vítězství 3:0. Vypořádaly se skvěle s razantním servisem Ervěnic a za morální podpory lavičky si přivezly velice důležité body z venkovního zápasu,“ uvedl spokojený Jakub Škoda.

Nyní v sobotu se hrají další dvě řádná kola II. ligy a Netoličtí v nich zajíždějí na palubovku Lokomotivy Liberec. V tabulce se vyhoupli na druhé místo, ale oproti soupeřům mají společně s Ervěnicemi odehráno o dva zápasy více.