Vlčáci České Budějovice – Joker Team Nebahovy 10:2. Hned na začátek poslední série přišla vysoká porážka. „V sedmém kole jsme zajížděli na terče vedoucího týmu Vlčáků České Budějovice a přišla ostudná porážka 2:10, když nám nevyšlo prakticky vůbec nic, nebyli jsme schopni zavřít hru a náš soupeř všechna naše zaváhání krutě trestal,” komentoval utkání vedoucí týmu Pavol Sýkora. Body Nebahov: Vlk Petr 1,5, Krotký Václav 0,5.

Joker Team Nebahovy – Crash bar České Budějovice 6:6. Po předchozí porážce se Jokeři oklepali a připsali si na konto remízu. „V dalším kole jsme přivítali další nepříjemný celek z Českých Budějovic a bylo to jako na houpačce. Mírné zlepšení však přineslo jenom remízu s výborně hrajícím soupeřem. Někteří hráči však tento zápas nezvládli a přispěli tak ke špatné náladě v týmu,” doplnil k utkání P. Sýkora. Body: Kurz Pavel 2; Sebera S. 1,5; Krotký V. a Kocourek M. st. 1, Kocourek M. ml. 0,5.

Crazy České Budějovice „C“ – Joker Team Nebahovy 4:8. V zatím posledním kole přišla konečně zasloužená výhra. „V devátém kole nás čekal výjezd k terčům do Budějovic s odhodláním odčinit domácí zaváhání. Nástup do zápasu byl impozantní a po první půli zápasů vedení 5:1. Po párové 501 to bylo již 6:2 a jistý bod. Ještě by to chtělo zabrat. Nasazujeme do bojů to nejlepší, co máme a vyplácí se, Sebera zvýšil na 7:2. Vítězství 8:4 pečetil ve svém posledním setu Kurz Jiří,” doplnil spokojeně Pavol Sýkora. Body: Sebera S. 3, Kurz Pavel 2, Krotký Václav Kurz Jiří po 1,5.