Do Svaté Maří se sjelo 24 soutěžních i neregistrovaných hráčů. Pořadatelé je nalosovali do dvou skupin, ve kterých se hrálo každý s každým na dva vítězné sety. Nejlepší čtyři hráči z každé skupiny pak postoupili do čtvrtfinále, ve kterém se již hrálo vyřazovacím způsobem na tři vítězné sety.

Role spolufavoritů plnili domácí hráči Jaroslav Fleišman, který obhajoval prvenství, a Libor Schoř. Oba také vyhráli své skupiny bez ztráty zápasu. Ve čtvrtfinále porazil L. Schoř oddílového kolegu J. Vyskočila, J. Fleišman V. Skýpalu (Vimperk B), I. Fišerová (Sokol Lhenice) P. Šťastného (Rohanov) a V. Klíma (Mostové jeřáby PT) V. Pavlištíka (Záblatí). Oba spolufavorité následně postoupili do finále, když L. Schoř přehrál V. Klímu a J. Fleišman I. Fišerovou. Zápasy o třetí místo a prvenství byly velkými bitvami a oba končily v koncovkách pátých setů. Utkání o bronz nakonec vyhrál V. Klíma, finálový duel pro sebe rozhodl J. Fleišman a obhájil prvenství.

„Přijeli další noví hráči a herní kvalita turnaje šla opět nahoru. Všichni si zahráli až dost a věřím, že se v příštím roce sejdeme za zelenými stoly u nás ve Svaté Maří znovu," dodal k turnaji Jaroslav Fleišman.