Jednotlivé zápasy byly sehrány na dvě vítězné sady, za nerozhodného stavu 6:6 v setu rozhodoval tiebreak. Ze zápasů úvodních kol bylo nejdelší utkání mezi Vojtou Kautmanem a Lukášem Křižanem, které trvalo téměř dvě hodiny. Další vyrovnaný souboj se odehrál mezi Tomášem Tručkou a Matějem Matheislem (TK Vimperk), když vimperský hráč zvítězil až ve třetím setu v poměru 6:2. Celkový vítěz Adam Škopík v semifinále dokázal otočit po prohraném prvním setu zápas s nejvýše nasazeným Radimem Frkem. Ve finálovém souboji s Jakubem Kahudou již jasně dominoval. Soutěž čtyřher se hrála zkráceným způsobem bez výhod, za nerozhodného stavu 1:1 na sety rozhodoval supertiebreak na 10 vítězných bodů. Ve velmi vyrovnaných zápasech byla nejúspěšnější dvojice Radim Frk - Tomáš Tručka.

Dvouhra semifinále: Adam Škopík (TK Vimperk) - Radim Frk (DDM Prachatice) 3/6, 6/0, 6/1, Jakub Kahuda (DDM Prachatice) - Matěj Matheisl (TK Vimperk) skreč. Finále: Adam Škopík - Jakub Kahuda 6/1, 6/3.
Čtyřhra finále: Radim Frk, Tomáš Tručka - Patrik Frk, Jakub Kahuda (všichni DDM Prachatice) 6/2, 4/6, 10/7.