Strabag Lubryco B – FC Norton 4:0 (4:0). Vedoucí tým v tabulce tentokrát narazil na velmi houževnatého soupeře. Nebýt skvěle chytajícího gólmana, možná by se zrodilo první překvapení dne. Branky: Žurek, Šťastný, Vojta, Nerad.
FC Zbytiny – 1. FC Chroboly 12:3 (5:2). Zbytiny neponechaly nic náhodě a od první minuty kráčely za vítěstvím. Branky: Lebeda a Košík 4, Vávra 2, Václavík a Čunát – Valouch 2, Pešek.
BTK Rumpál – Strabag Lubryco B 7:3 (1:1). První poločas se hrála velmi opatrná sálovka. Ve 24. minutě zřejmě došlo k chybnému rozhodnutí rozhodčího, který BTK daroval branku. Hosté se s tímto momentem nedokázali vyrovnat. Branky: Brzobohatý 3, Kochma O. 2, Lašák a Staněk L. ml. – Špiroch, Vojta, Žurek.
FC Norton – FC Zbytiny 6:2 (2:0). Domácí velice dobře bránili. Navíc se mohli spolehnout na střeleckou pohotovost Sluky, který vstřelil první tři branky zápasu. Góly Zbytin přišly až v posledních minutách, což ale na výsledek nemělo žádný vliv. Branky: Sluka 3, Osládal, Sedlák, Novotný – Vávra, Košík.
1. FC Chroboly – BTK Rumpál 3:16 (1:9). Střelecké galapředstavení Brzobohatého, který zřejmě stanovil nový rekord ligy v počtu nastřílených branek za jedno utkání. Domácí hráli takřka bez obrany. Branky: Valouch, Homolka, Maška – Brzobohatý 12, Staněk L. ml. 2, Hopfinger a Staněk L.
1. FC Candát – MSK Bohemia 8:4 (5:0). Běžela 30. minuta utkání a Candát vedl 8:0. Famózní výkon domácích, kteří nedali svému soupeři šanci. Šlágr tohoto dvoukola se tak proměnil v exhibici Candátů. Bohemka sehrála své nejhorší utkání v lize. Branky: Růžička 3, Wagner 2, Švec, Klíma, Boháč – Kneifl 2, Had, Kaczko.
Sokol Lhenice – FC Candát 11:4 (4:3). Prvních dvacet minut se hrál naprosto vyrovnaný duel. Po změně stran ale začali úřadovat domácí střelci Pokorný a Pořádek, kteří svému týmu vystříleli povinné vítězství. Branky: Pořádek R. 4, Pokorný a Motz 3, Prenner – Hálek 3, Rosenbaum.
MSK Bohemia – Sokol Lhenice 2:3 (2:1). Další zklamání pro domácí, kteří podruhé za sebou nečekaně prohráli. Lheničtí si ale za svůj výkon tři body zaslouží, jelikož zejména ve druhé půli byli bojovnějším celkem. Rozhodující gól vsítil v poslední minutě Mrkvička. Branky: Kneifl 2 – Mrkvička 2, Motz.
FC Candát – 1. FC Candát 1:7 (1:3). V posledním utkání si hosté s přehledem poradili se svým protivníkem. Tímto vítěstvím se tak poprvé v sezoně dostali na první místo v tabulce. Boj o celkové prvenství tak začíná být čím dál tím víc zajímavější. Branky: Rosenbaum – Růžička a Ryšánek 2, Wagner, Švec, Vostřez.