Zatím si suverénně vedou celky béček Strabagu a Rumpálu. Mladíci z Clubu 111 si drží třetí místo, překvapením je zatím až čtvrtá příčka Candátů, kteří patří léta k absolutní špičce soutěže. Podívejme se na zápasy očima rozhodčích.

FC Norton – TK Rumpál B 3:6 (2:2). Domácí mužstvo zanechalo na hřišti dobrý dojem, sice po celý zápas prohrávalo, ale až do stavu 3:4 vždy dokázalo srovnat skóre. Před koncem utkání však Rumpál utekl na dvě branky a získal tři body. Branky: Miklas, Hrubeš a Novotný – Kochma a Málek 2, Turek a Wimberský.

1. FC Chroboly – TK Rumpál B 4:16 (3:7). Do 17. minuty to bylo až neuvěřitelné trápení Rumpálu, kdy byl stav 3:4. Po hlasité domluvě trenéra Rumpál zpřesnil hru, začal střílet a v utkání bez problémů zvítězil. Branky: Homolka 3, Valouch – Kochma 6, B. Pravda a Zatloukal 3, Wimberský a Málek 2.

FC Norton – Club 111 2:7 (1:4). Hned v úvodní minutě vstřelila obě mužstva po brance. Hosté se potom více tlačili před branku soupeře, rychle kombinovali a stříleli góly. Domácí své šance, které si vypracovali, nedokázali využít, a tak body bral CLUB 111. Pro domácí je výsledek až příliš krutý. Branky: Habásko a Sedlák – D. Lachkovič a Kolda 2, Had, Mráz a Kotrch.

1. FC Chroboly – Club 111 1:18 (0:8). Od začátku měl zápas jednoznačný vývoj. Hosté vedli v 10. minutě již 6:0. Pak trochu polevili a na začátku druhého poločasu dali domácí čestný úspěch. Pak se však brankostroj Clubu 111 znovu rozjel naplno. Branky. Homolka – Janoušek a Kotrch 4, Mráz a Kolda 3, Had 2, Lachkovič a Štangret.

FC Zbytiny – 1. FC Candát 1:8 (0:2). Favorit tohoto klání 1. FC Candát se necelou čtvrthodinu nedokázal střelecky prosadit. Smůlu prolomil až ve 12. minutě. Poté už začal brankový kolotoč. Korigovat nepříznivý stav se povedlo Zbytinským pouze jednou, a tak 1. FC Candát vyhrál velkým brankovým rozdílem.  Branky: Lebeda – Růžička 3, Vostřez 2, Boháč st., Miesbauer a Wagner.

Strabag Lubryco B – 1. FC Candát 4:2 (3:2). Vyrovnané a dramatické utkání od prvního výkopu až do konce. Hosté se rychle ujali vedení, ale domácí otočili až na 3:1 ve svůj prospěch. Hosté se závěrem poločasu korigovali stav na rozdíl jedné branky. Hosté se snažili ve druhém poločase otočit zápas ve svůj prospěch, ale inkasovali čtvrtou branku. Domácí obrana pak již svou svatyni ochránila. Branky: Šťastný 2, Růžek a Vojta – Růžička a Ryšánek.

FC Zbytiny – Sokol Lhenice 6:6 (3:3). Po sedmi minutách to vypadalo na jasné vítězství Lhenických. Poté však přišlo zranění lhenického brankáře, což do té doby v pohodě hrající hosty poznamenalo, a tak jsme byli svědky krásného futsalového dramatu s nerozhodným koncem. Branky: Lebeda 4, L. Václavík a Lohynský –  P. Prenner 3, Pokorný 2, Mrkvička.

Strabag Lubryco – Sokol Lhenice 8:5 (3:3). Zápas začali podstatně lépe Lheničtí a po šesti minutách vedli 3:0. Domácí však dokázali do přestávky ještě vyrovnat. Na začátku druhé půle šli dokonce do vedení, ale Lheničtí rychle vyrovnali. Na další dvě branky Strabagu však již hosté odpověděli jen jedním gólem, pak se snažili o vyrovnání, ale domácí tým je trestal do otevřené obrany a získal všechny tři body. Branky: Šťastný 3, Folta a Růžek 2, Mikeš – P. Prenner a Mrkvička 2, R. Sura.

Další program – neděle 15. prosince: 10.00 1. FC Candát – FC Norton, 10.50 Lhenice – FC Norton. 11.40 1. FC Candát – 1. FC Chroboly, 12.30 Sokol Lhenice – 1. FC Chroboly, 13.20 Club 111 – FC Zbytiny, 14.10 TK Rumpál B – Zbytiny. 15.00 Club 111 – Strabag Lubryco B, 15.50 TK Rumpál B – Strabag B.