Panther Kadaň - HBC Prachatice 0:1 (0:0, 0:1)
Branka: 21:17 M. Landová (M. Zedníková a T. Kotlíková. Vyloučení 2:2. Bez využití. Střely na branku 4:27.

Z drtivého tlaku, o kterém vypovídá poměr střel na branku, vytěžily prachatické hráčky tři body až přesnou střelou necelé tři minuty před koncem utkání. Do té doby obranný val Kadaně odolával.

HBC Prachatice - Enviform Třinec 4:1 (1:1, 3:0)
Branky: 11:32 T. Kotlíková (J. Becková, M. Zedníková), 15:28 M. Krásová (V. Červíková), 18:02 M. Landová (A. Čábelová, K. Štěpková),18:34 M. Krásová (M. Landová, K. Kašparová) - 00:37 M. Rychtová (I. Žilovcová). Vyloučení: 3:1. Využití přesilovek: 1:0. Střely na bránu: 19:10.

Soupeřky z Třince se dostaly do vedení hned v první minutě a svůj náskok se snažily bránit. V závěru první půle naštěstí hráčky Prachatic srovnaly stav. Když pak využily na začátku druhé půle přesilovku, o jejich vítězství již nebylo pochyb.

HBC Prachatice - Svítkov Stars Pardubice 2:1 na nájezdy (1:0, 0:1)
Branky: 2:48 A Čábelová. Rozhodující nájezd M. Krásová - 20:51 K. Konečná (L. Kubínová, M. Hájníková). Vyloučení: 1:2. Využití přesilovek: 0:1. Střely na bránu: 16:14.

Souboj dvou nejlepších týmů soutěže měl výbornou kvalitu. Na domácí vedení odpověděly soupeřky brankou z přesilovky. Ve vyrovnaném duelu rozhodovaly až nájezdy, ve kterých byly šťastnější prachatické hráčky. V nájezdech vedly po první sérii hráčky Pardubic, Horalky vyrovnaly až v poslední sérii Krásovou. Ve čtvrté sérii se znovu trefila Krásová, Kubátová nájezd neproměnila a druhý bod putoval pod Libín.

Enviform Třinec - HBC Prachatice 2:4 (2:1, 0:3)
Branky: 4:42 B. Surová (S. Kochanová), 10:53 K. Finďová (S. Kochanová) - 5:08 M. Žampachová (T. Kotlíková, A. Čábelová), 16:51 M. Krásová, 17:01 M. Krásová 18:44 T. Kotlíková (A. Čábelová). Vyloučení: 1:1. Bez využití. Oslabení: 0:2. Střely na bránu: 10:24.

Přestože prachatické hokejbalistky soupeřky jasně přestřílely, dvakrát v první části prohrávaly. Zlom přišel na přelomu 17. a 18. minuty, kdy se dvakrát v oslabení trefila během deseti vteřin Krásová a stav utkání otočila. Pak již si hráčky Prachatic v klidu dokráčely pro výhru.

Do konce základní části chybí dohrát turnaj v Třinci, který se hraje 13. května. Prachatické hokejbalistky již mají dohráno a se ziskem 41 bodů (ztratily jediný za výhru na nájezdy) základní část jasně vyhrají. Sruhý Svítkov Stars Pardubice má sice dva zápasy k dobru, ale ztrátu 13 bodů.