Prvoligové áčko Libína před čtrnácti dny přivezlo dvě výhry z Hodonína a Vracova, čímž se odpoutalo z chvostu tabulky. Je třeba však tyto výhry potvrdit i doma a posunout se do klidných vod středu tabulky.

Zítra od 15 hodin Prachatičtí přivítají US Choceň. Oproti minulému ročníku se tým z Chocně posílil a nebude vůbec jednoduchým soupeřem. Ze sedmi utkání má na kontě pět vítězství a dvě porážky, tedy přesně opačnou bilanci než Prachatičtí. O to cennější by to skalp byl. V neděli zavítá do Prachatic béčko Sokola Hradce Králové. Papírově by to měl být podle postavení v tabulce slabší soupeř než Choceň, ale na to se samozřejmě nelze spoléhat. Sokol je v tabulce dvanáctý, tedy místo za Libínem, když zatím ze sedmi utkání vyhrál jediné. Začíná se v neděli od 10 hodin.

Béčko Libína si ve třetí lize v minulém dvoukole připsalo na konto taktéž první výhru v sezoně. s bilancí výhry, remízy a čtyř porážek je na 10. místě dvanáctičlenné tabulky. Nějaké plusové body by se tedy docela hodily, ale soupeři jsou nad jiné silnější.

Zítra se na prachatických stolech představí od 15 hodin béčko Králova Dvora. To má na kontě tři výhry, dvě remízy a jednu porážku, přičemž mu patří prozatím čtvrtá příčka tabulky. Ale určitě to bude o něco hratelnější soupeř než ten nedělní. To hraje béčko Libína proti Slovanu Lochovice, který třetiligovou tabulku vede při pěti výhrách a jediné porážce.